Зроби годівничку власними руками

Для педагогів-позашкільників вже стало традицією, щороку, у зимовий період допомагати нашим пернатим друзям. Юннати Закарпатського еколого-натуралістичного центру учнівської молоді виготовляють годівниці для птахів, розвішують їх у дендропарку екологічного центру, на набережних міста Ужгород та у Боздошському парку. Протягом зими діти підгодовують птахів та проводять спостереження за ними.

29 листопада до екологічного центру завітали працівники Державного підприємства Ужгородського лісового господарства – директор Кий Василь Васильович та помічник лісничого і керівник учнівського лісництва Кузнєцов Олексій Олексійович. Лісівники підготували для юннатів майстер-клас „Зроби годівничку своїми руками”.

Перед майстер-класом для всіх учасників було проведено бесіду про зимуючих птахів міста Ужгород та підготовлено презентацію про види птахів та правила підгодівлі. Потім всі дружньо вийшли на вулицю, у зеленому класі для учнів підготували 20 наборів до яких входили вже вирізані заготовки для годівниці, цвяхи і молотки.

Більше 30 юннатів спільно з учнями спеціалізованої школи-інтернат для слабочуючих дітей, не звертаючи увагу на погоду прийнялись за роботу. Сподобалось працювати всім, і дітям середнього шкільного віку, і старшого і дорослим – педагогам.

Протягом грудня у екологічному центрі планується акція „Допоможи птахам зимою” в рамках якої планується майстер-класи по виготовленню годівниць з побутових відходів, підготовки кормів, тренінги і головне – це розвішування годівниць і постійне поповнення їх кормом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *