ЗОЕНЦ приєднався до Всеукраїнської акції „STOP SEXтинг”

З 4 по 6 лютого включно Закарпатський обласний екоцентр приєднався до Всеукраїнської акції „STOP SEXтинг” і провів години спілкування на тему „День безпечного інтернету”. У спілкуванні взяли участь школярі 6 – 9 класів, які відвідують наш позашкільний заклад.  Всього охоплено близько двохсот дітей. Підчас спілкування завідувач відділу інформаційно-методичної роботи Людмила Бокій презентувала вихованцям ЗОЕНЦ цю актуальну  тему та розробила методичні рекомендації для проведення гурткового заняття. Зокрема, під час презентації школярі довідались про сексуальні ризики  інтернету та як себе убезпечити від них.

         А вихованка гуртка „Відеостудія „Дивосвіт” Софія Бізіля після проведеного заходу зауважила:„Тепер буду надзвичайно акуратна, пересилаючи свої селфі через інтернет, оскільки відправлена фотографія через мобільний телефон,  більше тобі не належить ,і ти не знаєш, як хтось її використає, і як це відіб’ється на твоєму іміджі. Також надзвичайно небезпечно знаходити і нових друзів через Всесвітню комп`ютерну мережу”.

         Тож, проведена година спілкування на тему „ STOP SEXтинг” дала можливість вихованцям ЗОЕНЦ зрозуміти  настільки небезпечні інтимні селфі в інтернеті. Адже у більшості  випадків надсилання еротичних фото розцінюється, як розбещення неповнолітніх або, як поширення дитячої порнографії. Деякі неповнолітні, що займалися секстингом, були визнані винними у статевих злочинах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *