ЗОЕНЦ провів уроки пам’яті до 80-річчя трагедії у Бабиному Яру

27-29 вересня весь світ відзначає 80-річчя трагедії у Бабиному Яру. Бабин Яр – це місце, яке  нагадує людству про страшні злочини нацистів на Україні  під час Другої світової війні. В цьому київському яру тільки по офіційним даним загинуло більше ста тисяч жителів окупованого Києва.

28 вересня в Закарпатському обласному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді методисткою відділу організаційно-масової роботи, Вайдич Мирославою проведено виховну бесіду „Трагедія Бабиного Яру”, яка приурочена вшануванню 80-річчя з дня трагедії Бабиного Яру. Також керівниці гуртків Марчишинець Ольга Василівна (Білківська ЗЗСО І-ІІІ ст..) та Шеверя Ладислава Михайлівна провели урок-реквієм „Бабин Яр – жива пам’ять”. Юннати гуртка „Юні квітникарі” хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих євреїв біля пам’ятного знаку у Білківському  сільському парку.

Вихованці дізналися про трагічні сторінки історії – Голокосту, про факти, які призвели до умисного винищення практично однієї третини євреїв, а також незліченної кількості представників інших націй, жахливу політику нацистського фашизму, та про дітей, і людей, які змогли втекти.

 Діти побачити  із фотоматеріалів, як виглядає Бабин Яр у наш час і почули розповідь  про  пам’ятники, встановлені на місці трагедії. Пізнавальними  були для юннатів історичні факти про українських видатних діячів, які загинули від рук німецьких загарбників у Бабиному Яру.

Також, юннати мали змогу переглянути тематичний відеофільм „Бабин Яр у пошуках пам’яті…”, в якому очевидці подій розповідали про реальні історії 1941-1943 років.

Голокост – важка незагоєна рана в історії України в Другій світовій війні і пам’ять про цю трагедію завжди залишиться живою.

Буклет-пам“““““ ятка
Презентація до 75-ї річниці трагедії у Бабиному Яру

Відділ організаційно-масової роботи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *