З любов`ю до природи, зі святковим настроєм, з подарунками, іграми та розвагами юннати ЗОЕНЦ зустріли Новий 2021 рік

Новий 2021-й рік за східним календарем є роком білого Металевого Бика. Китайці вірять, що тварина передає свої відмітні ознаки року, в який вона править. Знак гороскопу Бик володіє такими якостями, як рішучість, твердість, працьовитість і відповідальність. Стихія Металу наділяє його залізною волею, а білий колір – упевненістю в собі.

Так, педагоги і юннати Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді зустрічали рік Металевого Бика.

23 грудня для своїх вихованців екоцентр організував культпохід на новорічну виставу в академічний обласний театр ляльок „Бавка”. Юні глядачі з цікавістю переглянули новорічну виставу, а також зустрілись з Дідом Морозом та Снігуронькою.

29 грудня в ЗОЕНЦ відбулося свято новорічної ялинки. Розпочався захід словами привітання директора екоцентру Олександра Васильовича Геревича. Він розповів про успіхи педагогів і гуртківців у минулому 2020 році, подякував їм за чудові роботи, представлені  на обласні етапи Всеукраїнських виставок „Новорічна композиція” та „Український сувенір”,  підкреслив, що для нас  – це  і еколого-просвітницький природоохороний захід, покликаний привернути увагу всіх до збереження зелених насаджень. Далі привітав всіх з прийдешнім 2021 роком, побажав здоров’я, злагоди й достатку, подальших успіхів юннатам в навчанні, педагогам, батькам і гостям – в роботі. 

Юннати екоцентру  радо зустріли головних героїв даного заходу, а саме Діда Мороза і Снігуроньку. Весело й емоційно проходили святкові дійства та й самі вихованці підготувалися до зустрічі: гарно вбраний зал та ялинка, казкові герої,  захоплюючі фокуси, запальні танці, чудовий настрій – все це було на святі. Присутні весело провели час: змагались у конкурсах, розгадували новорічні загадки, розповідали вірші, водили хороводи.

Завершальним етапом заходу стала природоохоронна вистава “Билиці й небилиці про ялинку” та екологічний флешмоб „Збережи ялинку живою” з метою виховання бережливого ставлення до хвойних дерев, особливо напередодні Нового року. Сподіваємось, що завдяки казковій атмосфері, любові до природи, святковим вогникам, щедрим подарункам наше свято запам’ятається  надовго юннатам та педагогам ЗОЕНЦ.

З Новим 2021 Роком!

Відділ організаційно-масової роботи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *