Запрошуємо на навчання у відео студію „ДИВОСВІТ”. Шановні батьки, не зволікайте! Використайте шанс своїх дітей самореалізуватись!

Дитяча екологічна відео студія „Дивосвіт” об’єднує дітей віком 12-19 років. Створена для практичного засвоєння азів професій телебачення: журналіста, ведучого, блогера, режисера, відеографа. На заняттях у нетрадиційній формі діти вчаться виготовляти авторські міні відео проєкти від написання сценарію-фільмування-монтаж-озвучення і виставлення в соцмережах.

Відвідуючи заняття, вихованці відеостудії стають креативними, сміливими, адаптованими до сучасного інформаційного простору та готовими до вступу у ВИШі. Відео студія забезпечена всіма необхідними технічними засобами. Студійці постійно стають призерами міжнародних та всеукраїнських конкурсів аудіовізуального мистецтва.

Діє відео студія на базі Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.

Керівниця відео студії – Людмила Іванівна Бокій, досвідчена журналістка та педагогиня, у недалекому минулому авторка дитячих телепроєктів регіонального ТБ: „Кольорові сни”, „Дитяча година”, „Дивосвіт”.

Набір триває до 13 вересня. Звертайтеся за тел.: 0502526741. Навчання безкоштовне!

Відеоролик про “ДИВОСВІТ”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *