Замість зрубаної ялинки – новорічна композиція! Так вважають педагоги ЗОЕНЦ і провели для юннатів майстер-клас

21 грудня у відділі екології та природоохоронної роботи пройшов майстер- клас  з виготовлення новорічної композиції. У майстер-класі взяли участь вихованці гуртків „Юні охоронці природи” та „Юні квітникарі” разом з керівницями Оксаною Стрічко та Анастасією Спащук.

Для своїх святкових виробів юннати використовували різнокольорові кульки, бусинки, дощик, блискітки та свічки. Зеленою окрасою композицій стали і гілочки з ялини, які вихованці підібрали зламаними після вітру в учнівському дендропарку екоцентру. Так юні охоронці природи  хотіли показати, що святковий настрій можна створити без зрубаної ялинки.  А пошкодженим хвойним гілочкам дали друге життя.

Проводячи майстер-клас, педагоги відділу переслідували єдину мету: вчили дітей дбати про природу та розвивали бережливе ставлення  до вічнозеленої красуні.

Новорічні композиції вийшли напрочуд гарними, оригінальними та неповторними. Воно й не дивно, оскільки виготовлені власними руками і з неабиякою дитячою фантазією та уявою. Виготовленими композиціями  юннати прикрасять свої домівки до новорічно-різдвяних свят.

Гарно попрацювавши,  діти дали  трохи відпочити своїм рукам і перейшли до мозкового штурму. Для поповнення  знань про зелені насадження, які мають величезне значення не тільки для людини,  а й для планети загалом, керівниця гуртків Оксана Стрічко заздалегідь підготувала творчі завдання. Наприклад, граючись в „Анаграму”, діти  називали зашифровані хвойні дерева та закінчували прислів’я про ялинку. В „Добавлянці” в риму додавали слова і завершували розповідати вірш.

Майстер-клас пройшов цікаво і захоплююче, а головне, що він залишив у дитячих душах любов до природи і розуміння того, що прикрашати оселі та створювати новорічне свято можна без зрубаної ялинки. Так ми збережемо ліси, а отже і чисте повітря в нашому краї.

Пам’ятаймо: ялинку треба берегти живою!

                                                                      Оксана Стрічко

методистка відділу екології та природоохоронної роботи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *