Закарпатський обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді (ЗОЕНЦ) відновив освітній процес

З 21 березня 2022 року у ЗОЕНЦ відновлено роботу гуртків дослідницько-природоохоронного напряму. Позашкільна освіта – це також своєрідна  зброя у боротьбі за незалежність нашої держави і, зокрема,  у наданні психологічної допомоги і дітям, і дорослим.

         Екоцентр для гуртківців та дітей з тимчасово переселених територій України пропонує цікаві заняття. Чудовими ліками від стресу для дітей, особливо, вимушених переселенців та їх батьків, стануть відвідини Закарпатського еколого-натуралістичного центру, що знаходиться в Ужгороді, вул. Загорська, 126. Тут педагоги-позашкільники безпосередньо ознайомлять відвідувачів із  центром та розкажуть про унікальні рослини, екзоти й релікти,   про мешканців акваріумів, тераріумів, пташника вольєрного типу. Діти отримають безліч позитивних емоцій, спостерігаючи за життям тваринок.

Також діти з тимчасово переселених територій  зможуть відвідувати гуртки, серед яких: “Юні екологи”, “Природа рідного краю”, “Юні лісівники”, “Юні валеологи”, “Юні фотонатуралісти”, “Юні квітникарі”, “Юні флористи”, захопить їх і дитяча екологічна відеостудія “Дивосвіт” тощо. Вихованці відеостудії поділилися своїми світлинами, зафіксованими у кутку живої природи і у дендропарку екоцентру.

На заняттях у нетрадиційній формі відеоспостережень, майстер класів, ігор вони не тільки перезавантажать свою нервову систему, а й отримають додаткові природничі знання, оскільки саме чарівній природі, що нас оточує, під силу збереження фізичного та психічного здоров`я дітей.

Крім того, для дітей пропонуються дистанційні заняття за різними напрямами гурткової еколого-натуралістичної роботи.

Запрошуємо долучитися до наших занять всіх бажаючих.

Вільний доступ до відповідних ресурсів розміщено на сайті ЗОЕНЦ (https://zoenc-edukit.uz.ua/), дистанційна екошкола (https://zoenc-edukit.uz.ua/category/dystantsijna-ekoshkola).

 Фейсбук (https://www.facebook.com/zoenc.inform), ютуб  (https://www.youtube.com/channel/UC9kNSUPqAr28ZQ-ORD8ySiA).

Віримо в перемогу!

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *