Заходи проведені в ЗОЕНЦ до Дня пам’яті та примирення над нацизмом у Другій світовій війні

Днями Україна разом з Європою та світом відзначає День пам’яті та примирення і вшановує мужність і відданість тих, хто здобував перемогу у Другій світовій війні.

Немає на українській землі такої родини, у літописі якої б не залишила страшні сторінки та жахлива війна, відлуння якої болить і сьогодні.

Вдячні нащадки шанують великий подвиг, мужність, патріотизм, незламну волю, самопожертву та гуманізм покоління, яке вистояло у смертельній боротьбі з нацизмом. Цей день об’єднує всі покоління і є невичерпним джерелом патріотизму, віри у власні сили та можливості. І скільки б не минуло років, але пам’ять про величний подвиг воїнів-захисників житиме вічно.

На жаль, Україна і сьогодні переживає нелегкі часи. Наша країна знову знаходиться на передовій, а її землю окропляє кров мужніх захисників. І вже онуки та правнуки переможців Другої світової війни відстоюють волю й незалежність Батьківщини на сході України.

Напередодні Дня Перемоги, вшановуючи пам’ять героїв Великої Вітчизняної війни, в ЗОЕНЦ  відбулися традиційні заходи, присвячені перемозі у війні.

Так, 6-7 травня відбулись виховні бесіди на тему „Не загасити пам’яті вогонь…” та „Маловідомі факти історії ІІ світової війни”. Юннати дізнались про важкі часи війни,  нелегке життя в тилу, незабутній подвиг солдат, які ціною власного життя врятували світ від фашизму.

 У ці пам’ятні дні  гуртківці розповідали про своїх прадідусів та прабабусь, які були учасниками Другої світової війни, демонстрували їх світлини. Метою було виховувати у дітей почуття патріотизму та поважне відношення до історичної пам’яті свого народу.

Педагоги разом з вихованцями закладу долучились до Всеукраїнської акції „Мак пам’яті”, доповнивши свій одяг квітками червоного маку. Адже відомо, що графічне зображення репрезентує квітку, як кривавий слід від кулі.

Проведені заходи  присвячені пам’яті жертв Другої світової війни – це лише маленька часточка великої данини пошани полеглим.  Під час проведення заходів, в душевній розмові було відтворено спогади та особисті переживання про ті страшні події.

Пам’ятаємо тих, хто загинув у роки Другої світової війни, хто звеличив нашу землю, героїв Небесної Сотні, воїнів та інших загиблих на Сході України у боротьбі за правду, справедливість, свободу, цілісність та єдність нашої держави.

Адже 8-9 травня – не лише спогади про історичні події, а й щорічне нагадування про те, яку ціну має свобода та наскільки вона життєво необхідна!

Оксана Кремінь,

завідувачка відділу організаційно-масової роботи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *