За здоровий спосіб життя агітували педагоги ЗОЕНЦ відпочивальників „Арніки”

Саме тематиці здорового способу життя  присвячувався масово-виховний захід, який провели для учасників третьої відпочинкової зміни в таборі „Арніка” педагоги Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді: завідувач відділу біології та дослідно-експериментальної роботи Ольга Величканич і його методист Олександра Токарєва.

Із мультимедійної презентації, яку представила на заході методист  Олександра Токарєва, діти дізнались, що стан здоров’я людини залежить на 20 відсотків від спадковості, на 10 – від рівня розвитку медицини, на 20 – від  довкілля, на 50 – від способу життя. Тому справедливими є слова: „Ваше здоров’я у ваших руках”. Адже здоровий спосіб життя має такі складові, як раціональне харчування, особиста гігієна, фізична активність, дотримання режиму дня, загартування, бережливе ставлення до навколишнього середовища, позитивні емоції. Головне – задуматися про наслідки своїх вчинків. Зрозуміло, що для того, аби бути здоровим, потрібно докласти певних зусиль і не набувати шкідливих звичок.

Олександра Токарєва також розказала про здоровий спосіб життя в традиціях українського народу.

В ігровій формі пройшла друга частина заходу. До проведення ігор долучилася завідувач згаданого відділу Ольга Величканич та вихователі табору „Арніка”. Під час валеологічного квесту учасники показали свої знання на зупинках: „Зелена аптека”, „Чистота – запорука здоров’я”, „Здорове харчування” та  „Здоров’я в порядку – дякуємо зарядці”.

Отже, якщо людина з дитинства, з молодих років постійно й наполегливо дбає про своє здоров’я, вона в основу своєї життєдіяльності закладає такі стійкі корисні звички, навички, поведінку, спосіб мислення, які й визначають  її  шлях до здоров’я. Вона обирає здоровий спосіб життя.

Олександра Токарєва,

методист відділу біології та дослідно-експериментальної роботи ЗОЕНЦ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *