З турботою про Україну юні природолюби заклали квітник у ЗОЕНЦ

Юннати Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді та діти тимчасово переміщених працівників Харківського агротехнологічного університету під керівництвом педагогів екоцентру долучилися до загальнонаціональної трудової акції „Турбота тобі, рідна моя Україно!” Акцію започатковано Міністерством освіти і науки України спільно з Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді з метою залучення небайдужих до практичної природоохоронної роботи, набуття практичних навичок у галузі сільського та лісового господарства і формування у юних громадян почуття соціальної відповідальності.

Серед завдань акції найбільше припало до душі нашим юннатам ідея закладки і створення квітника.

         Діти із західної та східної України об’єдналися, щоб спільно закласти чудовий квітник на території екоцентру. Для втілення своєї ідеї використали розсаду і насіння космеї, нагідок, чорнобривців і цинії. До речі, насіння цих однорічних квітів  юннати зібрали власноруч ще восени в рамках дослідницької роботи на колекційній ділянці екоцентру, а розсаду виростили своїми турботливими рученятами. Згідно проєкту, в центрі квітника діти висадили незабудки, які символізують гірське джерельце з блакитною чистою водою, а розмаїття кольорів однорічних квітів, що розквітнуть влітку відобразить нашу квітучу вільну Україну!

         Учасники акції переконані, що тільки спільними зусиллями зможемо відстояти незалежність і територіальну цілісність нашої неньки України, а дбайливі дитячі руки уквітчають рідний край!

Ольга ВЕЛИЧКАНИЧ,

завідувачка відділу біології та дослідницько-експериментальної роботи ЗОЕНЦ;

Ганна АНДРУСЬ,

 керівниця гуртків ЗОЕНЦ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *