З почуттям гордості юннати відзначили День Конституції України під час навчально-польової практики

Українська держава 28 червня відзначає особливе свято – День Конституції України. Це знаковий день для українців, оскільки саме у ніч з 27 на 28 червня 1996 року депутати Верховної Ради від імені Українського народу ухвалили головний документ нашої держави – Конституцію України.

В той історичний момент серця українців сповнила гордість за країну і віра в її майбутнє, адже Україна отримала довгоочікуваний Основний Закон, що окреслює основні права і свободи, обов’язки людини, визначає найважливіші суспільні відносини, територіальний устрій держави, порядок організації та функціонування органів державної влади, які покликані забезпечувати стабільність та розвиток демократичного суспільства.

Ми усі – і дорослі, і діти – повинні розуміти, що успіх в усіх наших справах прийде тоді, коли кожен громадянин не тільки користуватиметься правами і свободами, а й належним чином виконуватиме свої обов’язки.

Демократичний розвиток ніколи не був легким, але ми впевнені, що Україна переможе, і наші вихованці вже будуть жити у зовсім іншій країні, яку з гордістю можна буде назвати конституційно розвиненою та правовою європейською державою.

Юннати екоцентру також долучилися до відзначення Дня Конституції. Діти намалювали чудові малюнки, в яких передали свою любов до неньки-України, гордість і віру в перемогу на шляху до незалежності! Також з природних матеріалів виклали символи української державності – тризуб і прапор.

Нехай же в день національного свята – Дня Конституції – в кожного з нас міцніє почуття гордості за свою країну, за її Основний Закон, що гарантує втілення мрій і сподівань на краще й щасливе життя у власній державі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *