Ювенальна поліція днями завітала в ЗОЕНЦ, юннати були в захваті

В рамках програми Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2011-2020 рр. в усьому світі проводяться Тижні безпеки дорожнього руху, щоб привернути увагу суспільства до проблеми смертності та травматизму на дорогах, а найголовніше, знайти шляхи її вирішення.

З метою посилення профілактичної та роз’яснювальної роботи, підвищення рівня культури поведінки дітей на дорогах та закріплення знань Правил дорожнього руху 8 травня в Закарпатському еколого-натуралістичному центрі відділом організаційно-масової роботи   організована зустріч з працівниками патрульної поліції та соціальних служб.

Відомо, що найдорожчий скарб людини – це її власне життя і здоров’я. Незнання або невміння дотримуватися певних правил часто призводить до втрати не тільки здоров’я, а й навіть найдорожчого – життя. З кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху. А це, в свою чергу, збільщує відповідальність усіх учасників дорожнього руху: водіїв, пішоходів, пасажирів. Тому, щоб зберегти своє здоров’я та життя, потрібно завжди чітко дотримуватись встановлених Правил дорожнього руху.

Старший інспектор з ювенальної превенції Ужгородського ВП ГУНП в Закарпатській області Косенко Світлана Сергіївна ознайомила всіх присутніх з історією виникнення Правил дорожнього руху та необхідністю їх дотримання. Цікавинкою стала інтерпретація значень дорожніх знаків щодо шкільного життя та продемонстрований цікавий відеофільм.

Юрист-консультант Форкош Павло Томошович з Ужгородського міського центру соціальної служби, сім’ї, дітей та молоді розповів про правильну поведінку дітей на дорозі.

Працівники патрульної поліції м. Ужгорода Корнута Ігор Михайлович, Стрічко Анастасія Юріївна зупинились на роботі патрульної служби міста. Показали юннатам предмети захисту громадського порядку та способи затримання правопорушників. Юннати мали змогу ознайомитись з транспортним засобом патрульної служби, з його функціями та можливостями. Патрульні детально пояснили вихованцям значення світлових та звукових сигналів, а також дали можливість зробити фото на пам’ять.

До речі Анастасія Стрічко із задоволенням відвідала екоцентр, оскільки ще будучи школяркою, сама залюбки займалася в  натуралістичному гуртку.

Завершився захід поблизу поліцейського авто, від якого діти були в захваті і могли побути в ролі патрульного.

Отже зустріч з працівниками міської поліції для гуртківців ЗОЕНЦ стала пізнавальною, інформаційною, змістовною і незабутньою. Юннати  отримали багато нових вражень та знань з питань безпеки і правил дорожнього руху, які будуть з користю використовувати у реальному житті.

Без сумніву, проведена робота сприятиме попередженню правопорушень, а можливо, навіть, слугуватиме для вибору майбутньої професії.

Оксана Кремінь,

завідувач відділу організаційно-масової роботи ЗОЕНЦ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *