Юннати ЗОЕНЦ – за збереження ялинки!

                             

    Наближаються новорічно-різдвяні свята. Щорічно напередодні свят зелені насадження та ліси потерпають від мільйонів людей, що бажають прикрасити свої оселі, вирубують зелені ялинки, проте коли свята закінчуються, на смітниках з’являються купи зелених красунь. У ставленні до новорічної ялинки, відтворюється наше ставлення до природи.

На порозі новорічних і різдвяних свят юннати екоцентру взяли участь у майстер- класі з виготовлення ялинки. Адже саме у ці святкові дні головним символом  є ялинка. А як без ялинки на новорічні свята? Ось і вирішили юні природолюби показати, як можна замінити живу ялинку.

     Методистка відділу екології та природоохоронної роботи Стрічко Оксана Павлівна провела майстер-клас до природоохоронної акції „Збережи ялинку!”. Він спрямований на попередження незаконного вирубування хвойних дерев. Чим ми можемо замінити ялинку? Правильно, виготовити  зимову композицію чи ялиночку зі штучних матеріалів. Вони  створять атмосферу новорічного свята, але головне, це збереже життя зеленої красуні, адже новорічні традиції не повинні шкодити природі.

Спочатку юннатка  Анастасія Середич ознайомила з  історією, звідки з’явилася  новорічна ялинка. А юннатка гуртка „Юні валеологи”  Валерія Брюшиніна розповіла цікаві факти про хвойні насадження, саме: хвойні ліси – легені планети. Хвойне повітря не дає змоги поширюватися хвороботворним мікробам. Рубка дерев призводить до непоправних наслідків. Потрібно садити дерева, а не рубати. Цим  очистимо повітря, дбатимемо про воду, землю, її красу. Ялинки, як і інші дерева, треба берегти!

Юннати доклали всіх зусиль аби у кожного вийшла гарна чудова заміна живій ялинці – виріб, який надасть всім святкового настрою!

Любі друзі! Всіх із наступаючими новорічними святами та Різдвом Христовим! Не знищуйте живі ялинки! Бережіть і охороняйте їх!

                                                       Оксана Стрічко

методистка відділу екології та природоохоронної роботи ЗОЕНЦ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *