Юннати ЗОЕНЦ вшанували героїв боїв під Дебальцево

В ЗОЕНЦ 16 лютого, з метою  належного вшанування подвигу учасників героїчних боїв 15-18 лютого 2015 року під Дебальцево, організовано зустріч педагогів та вихованців з майором Мирославом Яремчуком, старшим офіцером відділення призову Ужгородського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Мирослав Михайлович розповів юннатам про події 2015 року, героїзм українських військовослужбовців, які мужньо вели важкі бої з агресором неоголошеної гібридної війни на сході нашої держави.

Також, майор Яремчук, звернув увагу дітей на важливість та актуальність вибору військової професії в майбутньому. Адже, справжній військовий – це людина, яка є взірцем істинної мужності, героїзму, патріотизму і гордо несе звання захисника своєї країни.

Присутні заходу переглянули документальний фільм „Смертельна битва за Дебальцеве”, з якого дізнались про відвагу, силу духу і стійкість громадян, які віддали своє життя під час оборони Дебальцево.

В кінці заходу вихованці, педагоги разом з гостем розглянули інформаційний стенд „Наші юннати – захисники України”, який знаходиться у фойє екоцентру. На стенді встановлено декоративну електронну свічку, яка є символом вічного вогню пам’яті героям, що віддали життя за Україну.

Гуртківці зрозуміли, що захисники загинули в бою при Дебальцево за правду, свободу, незалежність своєї держави і ціною власної жертовності показали, що наш український дух є незламним, а народ – нескореним.

Як вдячність за зустріч на згадку майору Яремчуку подаровано виготовлений дітками сувенір – ліхтарик та екологічно-церковний календар на 2021 рік.

Відділ організаційно-масової роботи ЗОЕНЦ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *