Юннати ЗОЕНЦ взяли участь у фестивалі „Ландшафтна весна – 2019”

14 – 16 травня у Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді вперше проведено природничо-мистецький фестиваль „Ландшафтна весна – 2019”.

Фестиваль проводився з метою виховання бережливого ставлення до природи, виявлення вмінь і таланту у створенні незвичайних садово-паркових скульптур екологічного спрямування, пошуку креативних дизайнерських ідей, заохочення молоді до покращення стану міського навколишнього середовища.

До участі у Фестивалі запрошувались учні закладів загальної середньої, позашкільної, професійно-технічної та вищої освіти, майстри ландшафтного дизайну і ландшафтної архітектури.

Нашу область представляли вихованки Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру: Костик Даніела, учениця 6 – А класу та Мжень Тасія, учениця 9 – В класу Ужгородської загальноосвітньої школи          І – ІІІ ступенів № 19.

Гуртківці виконували творчуроботу в номінації: „Незвичайні скульптури з тих матеріалів і предметів, що були у вжитку”. По завершенні свою арт-композицію розмістили на території дендропарку Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді „Юннатівський”, поблизу будівлі Школи народних ремесел.

Закарпатський проект під назвою: „Вівці, мої вівці”, посів ІІІ місце та  за відгуками  журі, відвідувачів, інших учасників фестивалю своєю креативністю додав фольклорного колориту парку.

Вихованці ЗОЕНЦ нагороджені грамотами та сувенірними ляльками-мотанками. Керівник проекту Токарєва Олександра Іванівна, методист відділу біології та дослідницько-експериментальної роботи, отримала подяку НЕНЦ за підготовку та втілення проекту у конкурсній програмі Всеукраїнського еколого-мистецького фестивалю  „Ленд-арт весна – 2019”.

Запам’ятались дітям і екскурсійні маршрути вечірнім Києвом, до річкового вокзалу на Дніпрі, фунікулера, Михайлівського та Софійського соборів, Золотих воріт, Хрещатика та фонтанів на Майдані Незалежності.

ОлександраТокарєва,

методист відділу біології тадослідницько-експериментальної роботи ЗОЕНЦ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *