Юннати ЗОЕНЦ відзначили Всесвітній день води

Щорічно 22 березня відзначається Всесвітній день води, проведення якого започатковано Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році з метою привернення уваги до проблем, пов’язаних з водними ресурсами у світі. Кожного разу заходу відводиться окрема екологічна тематика. Цьогоріч такою темою стала ”Цінність води”

М. М. Павко проводить заняття

         Педагоги та юннати цьому екологічному святу присвятили тижневий природоохоронний івент. Керівниця гуртка “Природа рідного краю” Марина Павко” провела для дошкільнят виховну годину під назвою “Де живуть краплинки?”.

Ще протягом тижня для юннатів проводились різноманітні конкурси малюнків, вікторини “Вода – джерело життя”.

Юні екологи, граючись в  „Анаграму”, пригадували назви річок рідного краю. А ще юннати виконували цікаві завдання про воду, опираючись на тематичні презентації, розміщені  на сайті ЗОЕНЦ у рубриці “Дистанційна екошкола”. 

         Також з юними природоохоронцями  під час дистанційного навчання  проводилися заняття про важливість води у повсякденному житті. Тут дуже важливо берегти воду. Потрібно привчатись змалечку економно її використовувати. Адже без води неможливе існування жодної живої істоти – рослин, тварин, бактерій та інших. Людина також не може прожити без води. Наше тіло на 80 відсотків складається з цієї унікального речовини, і у водному середовищі в людському організмі відбуваються всі обмінні процеси.   

Відомо, що понад 70 відсотків поверхні Землі вкрито водою,  проте лише близько трьох відсотків  складають прісні води. Третина прісної води доступна людині, інша зберігається в льодовиках. Більшу частину вільної води складають ґрунтові. Таким чином, річки й озера містять всього близько 0,3 відсотка прісної води світу.

         Дослідники вважають, що чим більше ми дізнаємося про воду, тим більше нових таємниць відкриється перед нами. Проте чи не найголовніша таємниця вже давно розкрита. Полягає вона в тому, що вода – це основа життя, не було б води — не було б і нас. На цьому педагоги наголошували і на природоохоронному івенті, присвяченому вивченню, дослідженню і збереженню води.

Відділ екології та природоохоронної роботи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *