Юннати ЗОЕНЦ відзначили Міжнародний день біологічного різноманіття

Людина і природа невіддільні одне від одного, тісно пов’язані між собою. Довкілля і природне багатство – це фундамент, в  якому живе і розвивається людина. Тому природу потрібно берегти й примножувати.  

 Юннати та педагоги ЗОЕНЦУМ разом з працівниками краєзнавчого музею відділу біології Джахман Русланою та Біланичем Михайлом здійснили екскурсію до Чорних озер мікрорайону. Екскурсія приурочена до Міжнародного дня біорізноманіття, яке відзначається 22 травня щорічно.

         На початку екскурсії Руслана Василівна ознайомила юннатів з історією створення Міжнародного дня біологічного різноманіття. Цей день оголосила Генеральна Асамблея ООН для привернення уваги до проблем біорізноманіття. Скорочення видів тварин і рослин викликає деградацію екосистеми. Відзначення Міжнародного дня біорізноманіття сприяє підвищенню поінформованості про роль навколишнього світу для благополуччя людини та необхідності дій щодо його збереження.

          Юні вихованці під час екскурсії отримали цікаві завдання: хто  найбільше визначить і занотує назв рослин, які нас оточують та назв птахів України. Із завданнями всі юннати впоралися. Було цікаво і весело. Юннати отримали безліч хороших вражень від екскурсії, адже, коли тебе оточує природа, хочеться все розгледіти, запам’ятати, насолодитися красою флори і фауни.          

Оксана СТРІЧКО,

методистка відділу екології та природоохоронної роботи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *