Юннати ЗОЕНЦ відвідали „Акваріум”

         Нещодавно гуртківці Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді під керівництвом своїх педагогів Курак Ю. С., Катрич І. С. та Казаріної Е. І. відвідали неймовірний екзотераріум, що знаходиться у місті Ужгород.

          Юні натуралісти поринули у чудовий світ фауни, де мали унікальну можливість не лише побачити різних екзотичних тварин, а й ознайомитися із правилами їх утримання та підгодівлі.

         Дякуючи власнику екзотераріуму пану Олегові Дибі, діти перебороли свої страхи, довірилися тваринкам та відчули їхню любов і тепло.

         В екзотераріумі проживають найрізноманітніші риби та рептилії, особливо, діткам сподобалися гекони, хамелеони та ігуана.

          А  перебороти свій страх перед зміями, завдання виявилося не з простих, проте усі молодці і знайшли контакт з пітоном, якого навіть змогли погладити. Також усім  дуже сподобалися папуги, черепахи, єнот, білочка та крокодил.

         Отримавши величезну кількість позитивних емоцій та корисної інформації, діти та педагоги зробили багато фотографій на згадку про нашу зустріч.

         Щиро вдячні пану Олегові за таку можливість побути ближчими до братів наших менших, бажаємо успіхів природолюбу в його нелегкій, але у такій важливій справі. Чекаємо з нетерпінням на наступну зустріч у цьому закладі, сповненому любові до тварин.

Юліанна КУРАК,

керівниця гуртків

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *