Юннати ЗОЕНЦ весело святкували прийдешній Новий рік

Новий Рік – свято, яке відзначають буквально всі люди Землі. На всій планеті, у кожній країні, у кожній родині діти й дорослі готуються до цього свята, чекаючи нових радісних подій, барвистих подарунків, дивних чудес і виконання заповітних бажань.

Педагоги та юннати Закарпатського обласного еколого- натуралістичного центру учнівської молоді довго та активно готувались до новорічних свят, вчили вірші та пісні, готували новорічні сценки,  прибирали навчальні приміщення та зал. 

Так, 28 грудня, організовано похід в академічний обласний театр ляльок „Бавка”. Новорічна вистава, яка поставлена акторами театру принесла надзвичайно позитивні емоції вихованцям екоцентру.

Наступного дня  в ЗОЕНЦ відбувся  масово-виховний захід ”Новорічний карнавал”.  У святково прикрашеній виставковій залі зібрались юннати, батьки та педагоги.  Після вітальних слів та інформації про рік, що минає, директора закладу Олександра Геревича, всі присутні прощедрували новорічно-різдвяну щедрівку ⹂Добрий вечір, тобі пане господарюˮ.

Святкова новорічна програма заходу була насичена, різноманітна, цікава і захоплююча. А це і новорічна сценка ⹂Щедрівкаˮ у виконанні вихованців гуртка ⹂Юні квітникарі” і новорічні вірші та щедрівки, підготовлені талановитими юннатами екоцентру і розважальні конкурси, в яких діти із захопленням брали участь.

У конкурсі ⹂Сніговикˮ діти показали спритність та майстерність. Вони вміло продемонстрували те, як з матеріалів, якими користуємось щоденно, можна зробити веселу атмосферу як на святі,  так і вдома з рідними людьми та друзями.

Приємною несподіванкою для учасників заходу  став візит ⹂справжньоїˮ чарівниці, яка  з допомогою своїх магічних сил передбачила події, які відбуватимуться в наступному році.

Не обійшлося свято без Діда Мороза та Снігурки, які привітали всіх присутніх в залі з Новим Роком, запалили вогники на святковій ялиночці та подарували смачні подарунки всім діткам.

По завершенню заходу для діток організована святкова дискотека.

                                           Відділ організаційно-масової роботи ЗОЕНЦ

Фото: Василь КУЗЬМА,

Сергій КУБИК,

Людмила БОКІЙ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *