Юннати ЗОЕНЦ стали учасниками Всеукраїнського збору лідерів дитячого екологічного парламенту

З 5 по 8 липня 2021 року вихованці ЗОЕНЦ представляли Закарпатську область на Всеукраїнському зборі лідерів дитячого екологічного парламенту,  організованого Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді на базі Всеукраїнського профільного табору „Юннат” (м. Київ).

На урочистому відкритті учасників заходу привітали Вербицький Володимир Валентинович – директор НЕНЦ, доктор педагогічних наук, професор, Дикий Євген Олександрович — відомий еколог, кандидат біологічних наук, директор Національного антарктичного наукового центру МОН України, Бень Наталя Володимирівна – координатор дитячого екологічного парламенту, завідувач відділу екології НЕНЦ.

Юні парламентарі взяли участь у роботі круглого столу з обміну досвідом, презентувавши свою природоохоронну діяльність за рік. Побували на феєричному хімічному реактив-шоу від Музею сучасної науки і техніки “Експериментаріум”, відвідали Національний музей історії України, дізнались багато цікавого про історичні факти нашої країни та здійснили похід в дитячий кінотеатр „Кадр”. Юннати взяли участь у майстеркласі          з мистецтва фотографії, під час якого отримали слушні поради професіонала майбутнім фотографам і блогерам та активно демонстрували свої знання у юннатівському квесті „Юні екологи”, де пригадали проблеми сьогодення екології в Україні. Для учасників та педагогів було організовано вечірню прогулянку легендарними вулицями Києва: Майдан Незалежності, Софіївська та Європейські площі, Маріїнський палац тощо.

 Останнього дня на учасників чекала дивовижна подорож в Країну юннатії, занурення в світ прекрасного: підводне царство акваріумів, грація тварин тераріумів, життя екзотичних тварин Зимового саду та громадянська освіта в Музеї хліба.

За високі результати в природоохоронній діяльності, екологічно-свідому життєву позицію та участь у Всеукраїнському зборі юних лідерів ДЕП члени делегації нагороджені грамотами НЕНЦ України, а керівниця делегації Оксана Кремінь отримала подяку НЕНЦу за належну підготовку команди.

         Вихованці ЗОЕНЦ щиро вдячні організаторам заходу за нові знання, незабутні враження, позитивні емоції.

Оксана Кремінь,

завідувачка відділу організаційно-масової роботи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *