Юннати ЗОЕНЦ долучилися до Уроку Доброти!

           

      Зважаючи на складні часи для нашої країни, які поставила перед українцями війна, зараз нашим дітям, як ніколи, потрібні душевний спокій, підтримка та позитивні емоції. Всі ці емоції може подарувати нашим дітям вже знайомий багатьма Урок Доброти, присвячений Всесвітньому Дню захисту тварин. Так, в сучасному світі людина все далі відходить від природи. Спілкування з нею поступово заміщується соціальними мережами, комп’ютерними іграми, віртуальним світом. Дуже часто ми забуваємо, що поряд з нами живуть вірні друзі – тварини. Вони відданими очима дивляться на нас, очікуючи уваги і любові. Наші домашні улюбленці так багато роблять для нас: охороняють, дарують радість спілкування, а іноді навіть рятують життя, чекаючи від нас лише уваги. Вони для нас лише сторінка життя, а ми для них  є все життя.

     Дата 4 жовтня вибрана не випадково. Це день католицького святого       Франциска Ассизького, який вважається покровителем тварин.

     Жорстокість — поняття моральне і правове — останнім часом привертає увагу не тільки правоохоронців, а й психологів. Тому, дуже важливо з дитинства плекати любов до тварин, повагу до іншого життя.

      З 3 до 6 жовтня 2022 року  в Закарпатському обласному  еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді  пройшов тиждень гуманного ставлення до тварин – „Урок Доброти ”.

      Першими розпочали тиждень найменші – дошкільнята. Вони слухали цікаві розповіді про тваринок, а далі і розфарбовували розмальовки котиків та песиків та інших тваринок, які їм підготували їхні керівники – педагоги Марина Павко, Ірина Катрич, Юліанна Курак.

      Вихованці гуртка „Юні валеологи”; ,,Юні квітникарі”; „Юні ентомологи”  разом з  педагогами Казаріною Е. І., Величканич О. М., Стрічко О. П. провели 5 жовтня квест до Всесвітнього дня захисту тварин. Педагоги підготували 5 зупинок із цікавими завданнями: „Склади із слів прислів’я”; „Пазли про тварин”; „Прикмети, повір’я”; „Анаграма”; „Розшифруй прихований вираз ”. Юннати поділилися на 4 команди і обрали відповідно до свята назви: „Білочки; Хомячки; Щурики; Котики”. Виконуючи  завдання на зупинках квесту, вихованці показали свої знання та продемонстрували своє відношення до друзів наших менших. Також вихованці гуртків розповідали про своїх домашніх тваринок, а потім  спілкувалися з тваринками живого кутка ЗОЕНЦ.  Діти полюбляють  підгодовувати тварин, вони завжди приносять багато різних смаколиків для своїх улюбленців.

         У житті треба не тільки чекати добрих вчинків від інших, а й віддавати тепло своєї душі друзям нашим меншим. Адже людина живе для того, щоб творити добро. Творячи добро, вона стає чистішою, духовно багатшою.

            Тож творіть добро, і воно повернеться до вас сторицею!

Оксана Стрічко,

керівниця гуртка „Юні валеологи” ЗОЕНЦ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *