Юннати Закарпаття взяли участь у зборі лідерів Всеукраїнської дитячої спілки „Дитячий екологічний парламент”

Збір лідерів проводився з 17 до 20 червня 2019 року на базі Всеукраїнського профільного табору „Юннат” Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді МОН України у м. Київ.

         До участі у зазначеному заході долучились також учнівські делегації з 19 областей України. Всього 89 осіб (70 дітей та 19 керівників) взяло участь у заході.

На урочистому відкритті учасників заходу привітали: Володимир Вербицький, доктор педагогічних  наук, професор  – директор НЕНЦ,

Катерина Успенська –заступник координатора програми GLOBE в Україні 2011-2013 рр.

Кирило Томляк, директор ТОВ „КТ-Енергія» виступив з проектом „Кліматичні краплі: мобільний додаток та шкільний екоконкурс”.

Для юних парламентарів Школою тімбілдінга спільно з молодіжним тренінговим клубом  „Екіпаж – лідер” проведений тренінг „Карусель тімбілдінга”, де молодь навчалась виконувати командою різноманітні поставлені завдання.

У рамках ДЕП – відбувся круглий стіл з обміну досвідом роботи регіональних осередків ДЕП та юнсекцій товариства охорони природи „Еколого-просвітницька та природоохоронна робота в рамках діяльності дитячого парламентаризму”.

На майстер-класі „Містечко майстрів. Подарунок воїну” діти власними руками творили поробки з екоматеріалів, вкладаючи в них частинку своєї душі та позитивної енергетики.

Учасники відвідали експозиції музею космонавтики і техніки Національного технічного університету України „Київський політехнічний інституті мені Ігоря Сікорського” та мюзикл „Сімейка Адамсів” у Київському національному академічному театрі оперети

Для учасників заходу проведена лекція на тему: „Наукові експедиції на станцію „Академік Вернадський” із Савицьким Олександром  – полярником, співробітником Національного антарктичного наукового центру.

В рамках роботи спілки, відбулись парламентські слухання „Шляхи поліпшення стану навколишнього середовища в Україні”, на яких відбувалось напрацювання звернень до діючої влади. Результати роботи висвітлені на урочистому закритті оголошенням наболілих екологічних питань та пропозицій щодо їх вирішення.
Цікаво пройшло закриття фестивалю. Майже всі делегації долучились до цього дійства. Дітлахи підготували невеликий концерт з піснями, танцями та віршами. Наші вихованці представили веселий танець „Дружби”.

Тож можемо твердо сказати:

„Майбутнє держави в руках розумної, надійної та екологічно свідомої молоді!”

Оксана Кремінь,

завідувач відділу організаційно-масової роботи ЗОЕНЦ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *