Юннати активно готувалися до свята Матері

Мама – найкраща людина у світі!

 Знають це всі – і дорослі і діти.

Морок не ляже на рідний поріг,

Мама не пустить, вона – оберіг!

У ці травневі дні, коли дзвенить у ніжній блакиті спів жайворонка, коли зацвітають перші квіти, приходить до нас прекрасне свято, свято народження життя – свято Матері.

Безумовно, День матері – це одне з  найзворушливіших свят, тому що кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ – образ своєї мами, яка все зрозуміє, простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити, не зважаючи ні на що.

Щастя й краса материнства в усі століття оспівувалися кращими художниками і поетами. І не випадково – від того, наскільки шанована в державі жінка, яка виховує дітей, можна визначити ступінь культури й благополуччя суспільства. Щасливі діти ростуть в дружній родині й під опікою щасливої матері. Наша ненька – рідна Україна пишається своїми дітьми, справжніми патріотами, які зараз боронять рідну землю від російських  загарбників.

„У світі все починається з мами” – під такою назвою пройшов майстер клас з виготовлення вітальної листівки з дітьми переселенцями та юннатами ЗОЕНЦ. Педагог, Оксана Кремінь розповіла школярам про історію, традиції святкування Дня Матері в Україні та європейських країнах, після чого діти радісно працювали над створенням вітальної листівки для своїх матусь.

      Вихованці старанно і з любов’ю виготовляли чарівну різнокольорову листівку, прислухаючись до порад керівника.  Оксана Іванівна закликала любити своїх матерів, шанувати, пильнувати їх нині, поки вони поряд. Активними на заході були старші дітки, які розповідали веселі історії свого дитинства, висловлювали свою турботу та любов до найрідніших.

      Педагог Ірина Катрич підготувала інформаційну листівку, на якій дітлахи малювали портрет своєї неньки та доповнювали речення, характеризуючи свою маму.

Юні переселенці при Білківському ЗЗСО І-ІІ ступенів також готувалися до свята Матері. Під чітким керівництвом педагога Ольги Марчишинець малюки робили чудові подарунки для своїх найрідніших: кошик з кольоровими квітами. Учасники заходу отримали весняний настрій та велике задоволення від своєї роботи.

В цей день від усієї душі вітаємо дорогих мам з їх святом. Хай світлом і добром відгукуються в душах дітей ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість.

Оксана Кремінь,

завідувачка відділу організаційно-масової роботи ЗОЕНЦ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *