Юннатам про героїв Крут

З метою ознайомлення юннатів з трагічними сторінками українського народу та виховання в них патріотизму, відданості своїй Батьківщині педагоги ЗОЕНЦ організували і провели 27, 28 січня виховну годину на тему: „Герої Крут – наша слава, наша історія”, де гуртківці ознайомились із історичними фактами перебігу цих страшних подій, які відбулися 29 січня 1918 року.

Діти обговорили питання патріотизму Героїв битви за круглим столом, який пройшов у формі дискусії. Кожен з юннатів висловив власну думку щодо цих трагічних подій. Також присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять про героїв Крут, які стали символом патріотизму і жертовності у боротьбі за незалежну Україну.

Також юннати переглянули документальний відеофільм про Крути. По завершенні перегляду вихованці поділилися своїми враженнями від побаченого патріотичного подвигу київських студентів.

Керівникам гуртків працівниками організаційно-масового відділу розроблено патріотичну мультимедійну презентацію: „Пам’ятаємо героїв Крут”.

Презентація

Вихованці гуртка „Цікава інформатика” виготовили тематичний плакат на тему: „Це було під Крутами…”  Школярі зобразили на ньому хронологію подій битви під Крутами та присвятили героям  патріотичну поезію.

Всі учасники згаданих національно-патріотичних заходів поповнили свої знання про трагічно-героїчні події на станції Крути 29 січня 1918 року та провели паралелі із сучасними подіями на Сході України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *