Юні природоохоронці з відходів виготовили  для воїнів ЗСУ окопні свічки

Патріотичний воркшоп для вихованців КЗПО „Закарпатський обласний центр дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН” проходив у обласному краєзнавчому музеї імені Тиводара Легоцького, що в Ужгороді. Його провели наукові співробітники сектору природи відділу історії та краєзнавства музею Михайло Біланич та Руслана Джахман.

До майстер класу долучилися і педагоги відділів екології та природоохоронної роботи і біології та експериментальної роботи КЗПО „ПАДІЮН”. Так, Ольга Величканич, Оксана Стрічко, Ганна Андрусь, Юліанна Курак і Марина Павко слідкували, щоб їхні вихованці дотримувалися всіх правил безпеки та самі із великим захопленням взяли участь у воркшопі. Виробничим матеріалом для виробів слугував непотрібний гофрований картон з-під коробок, порожні металеві бляшанки від консервів та старі уламки парафіну. Всі ці речі могли піти на смітник, але їх використали знову  із ще більшою користю.

Юні екологи створили кілька десятків свічок, які передадуть військовим закарпатські волонтери.

На кожному виробі діти залишили для воїнів особисте побажання або подяку, які  зігріватимуть їх у холодних окопах.

Воркшоп проходив у співпраці КЗПО „Закарпатський обласний центр дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН” з ГО „Інститут еколого-релігійних студій”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *