Юні природолюби складали меню здорового харчування та спілкувалися з удавом

Єдиний спосіб зберегти здоров’я —
їсти те, чого не хочеш,
пити те, чого не любиш,
і робити те, що не подобається.

Марк Твен

З таким гаслом розпочались заняття для юннатів, які відвідують гуртки екоцентру та для діток вимушених переселенців з міста Харкова, Краматорська та Слов’янська Донецької області, які тимчасово проживають у Закарпатському обласному еколого-натуралістичному центрі та у ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 11 та № 2 міста Ужгород. Керівниця гуртків Ірина Катрич підготувала для школярів заняття-гру на тему: „Весело про їжу”. На підготовлених майданчиках пізнавальної гри з дітками займались керівниці гуртків Оксана Кремінь та Юліанна Курак.

Харчування людини є одним з найважливіших чинників, які впливають на її здоров’я. Здорова їжа забезпечує нормальний розвиток дітей, сприяє профілактиці захворювань, продовженню життя і створює умови для адекватної адаптації людини до навколишнього природного середовища.

Заняття проходило у вигляді квест-гри, де дітки ознайомилися  із правилами здорового та збалансованого харчування, яке так необхідне для підростаючого організму. На юних природолюбів чекали різні цікаві завдання, які вони вирішували із великим завзяттям, а саме: кросворди, ребуси, загадки. Найбільше сподобалися дітям дидактичні ігри: “Похід у магазин”, “Що корисне, а що шкідливе?”, “Відгадай за смаком”, де учні міркували, що корисного купити із продуктів, і що з цього можна приготувати. На завершення заняття, а також для закріплення знань, діти намалювали свою тарілку здорового харчування. Приємним бонусом для них став плямистий еублефар або леопардовий гекон, якого педагоги принесли з кутка живої природи екоцентру до школи, де проживають діти переселенці.

Найбільший сюрприз чекав на дітей у екоцентрі, всі охочі та сміливі мали змогу вигуляти та погладити удава альбіноса і зробити незабутні фото на згадку.

Ірина Катрич,

керівниця гуртків ЗОЕНЦ;

Юліанна Курак,

керівниця гуртків ЗОЕНЦ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *