Юні екологи завітали в екоцентр

 5 жовтня 2021 року, в Закарпатський обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді завітали педагоги та студенти ІІ, ІІІ курсів Ужгородського інституту культури і мистецтв. Організувала екскурсію О. В. Черниченко, викладач-методист біології і екології інституту. Також в екскурсії взяли участь голова циклової комісії ІБАС М. М. Гомоляк та викладач -методист М. П. Стойка.

Директор екоцентру Олександр Геревич  щиро привітав гостей і наголосив присутнім про важливість природи в житті людини та її охороні.

Після перегляду фільму на природоохоронну тематику, студенти зачитали підготовлені ними інформації про екологічні проблеми своєї місцевості, а також реферати до Міжнародного Дня захисту тварин, який спрямований на привернення уваги людства на захист прав тварин та їхнього добробуту. До речі, студенти мали змогу побути юними кореспондентами та операторами, фільмуючи виступаючих. А потім переглянули записане відео і дехто відкрив у собі талант ведучого.  Майстер-клас із фільмування провела керівниця відеостудії „Дивосвіт” Людмила Бокій.

Також цікаву та пізнавальну екскурсію екологічними стежками і творчими лабораторіями екоцентру провели Оксана Кремінь, завідувачка відділу організаційно-масової роботи та Мирослава Вайдич, методистка цього відділу.

Сподіваємось, що згадана зустріч залишиться в серцях молодих природолюбів, і вони ще неодноразово завітають у наш заклад позашкільної освіти.

Відділ організаційно-масової роботи ЗОЕНЦ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *