Визначено переможців ІІ (обласного) етапу Всеукраїнських виставок-конкурсів „Новорічна композиція” та „Український сувенір”

Підсумки конкурсів дивіться за посиланнями:

“Український сувенір” (наказ)

Грамоти за креативність у конкурсі “Український сувенір”

Грамоти призерам у конкурсі “Український сувенір”

“Новорічна композиція” (наказ)

Грамоти за креативність у конкурсі “Новорічна композиція

Грамоти призерам у конкурсі “Новорічна композиція”

Напередодні новорічно-різдвяних свят у Закарпатському обласному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді з 15 до 19 грудня 2022 року проведеноІІ обласний етап Всеукраїнських конкурсів „Новорічна композиція” та „Український сувенір”.

Мета конкурсів формування у школярів екологічної свідомості, виховання в молоді дбайливого ставлення до природи, а також відродження та збереження традицій та звичаїв українського народу.

На обласний етап конкурсу „Новорічна композиція”було представлено понад 450 дитячих робіт і 115 робіт на виставку-конкурс „Український сувенір” від закладів загальної середньої, позашкільної та професійно-технічної освіти області.

З дитячих робіт, надісланих на конкурси, створена казкова, атмосферна, новорічно-різдвяна виставка під назвою „До перемоги – із світлим святом Різдва”.

Цього року творчі дитячі роботи вирізнялись високою майстерністю, оригінальністю, умілим використанням та поєднанням природного матеріалу, зокрема: шишок, жолудів, моху, кори дерев, сухого гілля дерев, каміння тощо.

У роботах, які представлені на конкурс „Український сувенірˮ використовувалась глина, солоне тісто, дерево, лоза, солома, трави, тканини, бісер та гілля калини. В той же час в роботах спостерігалась біль та тривога, спричинена жорстокою війною, яку розв’язала рф проти України.

Важливим експонатом виставки також була колективна робота здобувачів освіти Перечинського професійного ліцею в номінації „картина” під назвою        „Свято наближається, мрії збуваються”. На полотні зображений Залужний Валерій Федорович в ролі святого Миколая. Всі знаємо, що Миколай Чудотворець робить добрі справи, то всі дітки разом з педагогами чекають на добру справу – НАШУ ПЕРЕМОГУ!

Цікавою родзинкою виставки, яка привертала увагу всіх відвідувачів, особливо дітлахів, виявилась творча робота здобувачів освіти Ужгородського вищого професійного училища торгівлі та технологій харчування – „солодка ялиночка”. Новорічна красуня виготовлена з смачних медових пряників покритих глазур’ю. ЇЇ вже передано в медико-соціальний центр „Дорога життя” м. Ужгород,  щоб подарувати святковий настрій діткам, які опинилися в складних життєвих обставинах.

За результатами підсумків ІІ обласного етапу Всеукраїнських виставок-конкурсів „Новорічна композиція” та „Український сувенір” найкращі та найоригінальніші роботи відібрані та надіслані на ІІІ Всеукраїнський етап до Національного еколого-натуралістичного центру місто Київ.

Оксана Кремінь

завідувачка відділу організаційно-масової роботи ЗОЕНЦ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *