Вихованці ЗОЕНЦ виготовили військовим вітальні патріотичні листівки до Дня Валентина

Напередодні Дня святого Валентина щирі слова вдячності та підтримки захисникам, які щоденно боронять Україну, підготували вихованці Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді. 

Щоб висловити свої почуття на день закоханих дарують валентинки, проте набагато приємніше отримати валентинку, зроблену власними, ще й дитячими руками, – адже ця листівка буде креативною та індивідуальною.

Перед початком заходу Олександр Геревич, директор ЗОЕНЦ, побажав усім міцного здоров’я, радості, благополуччя та мирного неба над головою.

Майстер клас з виготовлення валентинок своїми руками для військових ЗСУ провела Оксана Кремінь, завідувачка відділу організаційно-масової роботи ЗОЕНЦ з метою виховання у підростаючого покоління уваги до близьких, рідних людей та поваги до наших мужніх воїнів.

У вступ­ній час­ти­ні заходу, Оксана Іванівна продемонструвала презентацію „Легенда про св. Валентина”, з якої присутні дізналися про іс­то­рію свя­та та його зна­чен­ня у су­час­но­му жит­ті, про кольорову символіку подарованих квітів та традиції святкування Дня Валентина в різних країнах світу.

Після невеликої теоретичної бесіди всі взялися до виготовлення саморобних вітальних листівок.  На заздалегідь підготовлених шаблонах конверту учасники майстер класу проявляли свою фантазію: писали, вирізали, клеїли, використовуючи жовто-блакитні кольори паперу.

Всі дітки дуже старались і хоч шаблони валентинок були однаковими, у кінцевому результаті рукотвори відрізнялась одна від іншої і набули своєї неповторності.

Кожна дитина вкладала в роботу не лише старанність, а й душу, бо вважає важливим підтримати солдатів, подякувати за їх мужність та відвагу, висловити щиру любов.

Також керівниця гуртка „Юні квітникарі”, та „Юні флористи” Марчишинець Ольга Василівна при Білківському ліцеї з своїми вихованцями провела майстер класи із виготовлення листівок, повітряної кулі до Дня св. Валентина.

Виховаці гуртка „Юні флористи” при Приборжавському ліцеї під керівництвом Ганна Косик свої сердечка виготовили для наших ЗСУ, які є головними та найкращими Валентинами країни.

Приємно відмітити, що готові патріотичні листівки ми адресуємо нашим звитяжцям, які є прикладом хоробрості, мужності, незламності і сили для дітей і дорослих. Ми щиро вдячні захисникам і захисницям за те, що наші діти та молодь мають змогу навчатися і розвиватися, а ми, дорослі, – продовжувати працювати та допомагати нашим ЗСУ.

Маємо надію, що ці вітальні патріотичні листівки прикрашені  з великою любов’ю і щирими побажаннями, приємно порадують наших захисників і нададуть їм наснаги для подальшої боротьби за мир в Україні, зміцнять віру в себе та світле наше майбутнє.

Дитячі вітальні конверти будуть передані адресатам, які зараз проходять реабілітацію в лікарнях м. Ужгород.

Оксана КРЕМІНЬ,

завідувачка відділу організаційно-масової роботи ЗОЕНЦ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *