Вихованці ЗОЕНЦ підтримали мистецький проєкт „АртКишеня” і виготовили вітальні листівки для Захисників та Захисниць України

14 жовтня вся Україна відзначатиме День Захисників та Захисниць України. Адже відомо, що зараз в лавах української армії вірно служать не лише хлопці, а й дівчата. До цього Дня 6 жовтня гуртківці Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді виготовили саморобні вітальні листівки для закоханих в Україну, відданих патріотів, наших Героїв та Героїнь захисту держави, які самовіддано щодня йдуть у бій за нас. Таким чином юні патріоти показали, що підтримують наших воїнів, щохвилини пам’ятають про них та безмежно вдячні їм за все.

Невеличкі вітальні листівки, виготовлені дитячими руками, будуть зігрівати серденько нашим воїнам. Їх легко можна прикріпити до стіни, поставити на якусь поверхню, або сховати у кишеню.

Перед початком майстер класу Олександр Геревич, директор ЗОЕНЦ, наголосив на актуальності вшанування мужності й героїзму захисників, військових традицій, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу серед учнівської молоді.

Майстер клас провела  Ольга Величканич, педагогиня, завідувачка відділу біології та дослідницько-експериментальної роботи.  Під час заходу школярі із любов`ю до ЗСУ  виготовляли патріотичні листівки.

Гуртківці завзято підбирали колір листівки, вирізали, розмальовували майбутні вироби та жваво обговорювали виконану роботу, адже кожен юннат  вкладав у неї частинку свого серця. Діти писали різні привітання та слова вдячності, адресовані захисникам, зокрема: „З Днем Воїнів Світла!”, „Зі святом найкращих воїнів у світі!”, „Зі святом закоханих в Україну!”, „Щиро дякуємо!” „Сплю спокійно, коли поруч ЗСУ!” тощо.

Готові патріотичні листівки через волонтерів Руху підтримки закарпатських військових передано адресатам – нашим Захисникам.

Про проведений майстер клас відеостудія “Дивосвіт” виготовила телерепортаж.

Оксана Кремінь,

завідувачка відділу організаційно-масової роботи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *