Вихованці ЗОЕНЦ долучились до Всеукраїнської акції „Мак пам’яті”

5-6 травня в Закарпатському обласному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді під гаслом „1939-1945. Пам’ятаємо! Перемагаємо!” проведено виховні заходи, присвячені Дню пам’яті  та примирення та Дню Перемоги над нацизмом в Європі.

Для вихованців ЗОЕНЦ та юних переселенців проведені  уроки  пам’яті „Мужність і відвага крізь покоління”, під час яких діти поглибили свої знання про  події Другої світової  війни та бойовий шлях, що пройшов український народ за роки війни.

Юннати та педагоги екоцентру долучились до Всеукраїнської акції „Мак пам’яті”, доповнивши свій одяг квітками червоного маку. Адже відомо, що графічне зображення репрезентує квітку, як кривавий слід від кулі. Маленькі вихованці ЗДО № 36 м. Ужгород розфарбовували тематичні малюнки.

У ці пам’ятні дні педагоги також розповідали дітлахам про важкі часи війни сьогодення,  незабутній подвиг солдатів, які ціною свого життя рятують світ від рашизму та про  нелегке життя в тилу. Пам’ять загиблих героїв, які віддали своє життя за Батьківщину, школярі та педагоги вшанували  хвилиною мовчання.

Україна і сьогодні переживає нелегкі часи. Але ми твердо віримо, що Українська держава переможе, збереже свою неподільність і суверенітет, оговтається від трагічних подій, і стане сильною, заможною, демократичною та процвітаючою країною!

Оксана Кремінь,

завідувачка відділу організаційно-масової роботи ЗОЕНЦ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *