Всесвітній День Землі юннати разом з педагогами відзначили посадкою дерева та екоквестом

22 квітня, у Всесвітній день Землі, о 12.00 колектив ЗОЕНЦ долучився до екологічного проєкту „Зелене будівництво України”. Посади улюблене дерево. Крім ялинок, висаджених в  дендропарку екоцентру, юні природоохоронці разом з педагогами  поповнили юннатівську алею в Боздоському парку м. Ужгород. Разом посадили саджанця гінкго дволопатевого.

  В рамках проєкту з юннатами ЗОЕНЦ також проведено масово-виховний захід, приурочений Всесвітньому Дню Землі, який у 2021 році проходив у світі під знаком не тільки загрози, а й можливостей. Зміна клімату, втрата біорізноманіття, пандемія COVID – 19, природні катаклізми і економічна криза не тільки принесли низку негативних наслідків, а й показали, що якщо подвоїти зусилля з порятунку планети і людей, за допомогою існуючих технологій і планів, то можна досягти позитивних результатів.

Зі вступним словом перед вихованцями екоцентру виступив Олександр Геревич, директор ЗОЕНЦ, який наголосив на винятковій важливості цього свята, усвідомленні відповідальності кожного за долю планети, необхідності заощадження природних ресурсів і охорони природи. Учасники заходу ознайомилися з історією виникнення та передумовами Міжнародного дня Землі, екологічними проблемами людства, дізналися багато цікавого про унікальні місця України та планети.

Подарунком для юннатів стали командні змагання, під час яких молодь змагалася в ерудиції, продемонструвала знання природи рідного краю, розуміння причин екологічних проблем планети і відповідальності за її майбутнє.

Однією із зупинок квесту було завдання „Як сортувати сміття”. Юннати закріпили знання із маркування відходів, правил сортування, розподілу сміття за типами.

За підсумками конкурсних змагань команди нагороджені грамотами ЗОЕНЦ.

Від маленьких корисних для Землі дій кожної людини залежить доля всієї нашої планети. Під силу будь-кому вивчати природу рідного краю, любити її; озеленяти свій двір, вулицю, школу; охороняти рідкісні рослини і тварин; допомагати птахам взимку; не засмічувати природу, берегти її.

Ольга Величканич,

завідувака відділу біології та дослідницько-експериментальної роботи ЗОЕНЦ;

Олександра Токарєва,

методистка відділу біології та дослідницько-експериментальної роботи ЗОЕНЦ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *