Всесвітній день снігу юннати відзначили не лише грою в сніжки, а й попіклувалися про птахів і розвісили їм смаколики – шматки несоленого сала

Всі знають, що птахи – справжні друзі та помічники людини. У чому ж полягає така дружба? А у тому, що пернаті не тільки прикрашають ліси, парки, вони ще й  знищують величезну кількість шкідливих комах, тим самим зберігають урожай ланів і садів, захищають від пошкоджень дерева. Особливо активно знищують вони шкідників під час вигодовування пташенят. Наприклад, велика синиця приносить пташенятам їжу 350-390 разів на добу, а великий дятел – 300. Пара синиць за день з’їдає близько тисячі гусениць.

Оскільки зараз зима – важкий час для птахів, особливо для дрібних. Їжі обмаль і не завжди її можна знайти, тому юннати вирішили підгодувати своїх пернатих друзів. Вихованці гуртка „Юні валеологи”  взяли участь у акції „Нагодуй птахів взимку” і розвісили у дендропарку Закарпатського еколого-натуралістичного центру шматочки свіжого сала для синичок, а також насипали у всі годівнички їжі для інших птахів.

Так, до Всесвітнього дня снігу гуртківці мали змогу зробити корисну справу – нагодувати пташок, поспостерігати за навчально-дослідною водоймою взимку,   а заодно помилуватися зимовими пейзажами юннатівського дендропарку і погратися у сніжки.

Презентація керівникам гуртків про Всесвітній день снігу. Виготовила керівниця гуртків І. С. КАТРИЧ

Ірина КАТРИЧ

керівниця гуртків

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *