VIII Всеукраїнський дитячий фестиваль „Україна – сад”

Впродовж 3 – 5 жовтня 2017 року Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді проводив Всеукраїнський дитячий фестиваль „Україна – сад”, в якому брали участь юні дослідники в галузі садівництва.

Нашу область представляли: Наталія Густей, учениця 8 класу Буштинського ліцею Тячівської районної ради, Руслан Попович, учень 9 класу Широківської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Виноградівської районної ради та Тасія Мжень, учениця 9 – В класу Ужгородської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 19 Ужгородської міської ради, вихованка гуртка „Основи агрохімії” Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.

У рамках Фестивалю проведено:

– презентація виставки досягнень творчих учнівських об’єднань садівничого профілю;

– захист науково-дослідницьких робіт у секціях: „Дослідницька робота в ягідниках”, „Дослідницька робота в плодовому саду”, „Дослідницька робота у плодово-ягідному розсаднику”;

– обмін досвідом роботи.

4 жовтня учасники заходу відвідали Національний ботанічний сад ім. Н. Н. Гришка НАН України, побували у формовому саду, відділі ягідних та малопоширених культур, оранжерейному комплексі, помилувались цвітінням жоржин та хризантем. В другій половині дня відбулась науково-практична конференція дослідницько-виробничої діяльності у садівництві, на якій учасники фестивалю презентували свої науково-дослідницькі та практичні роботи. Руслан Попович представив дослідницьку роботу на тему: „Стимулювання росту червоної смородини неорганічними та органічними речовинамиї” та посів ІІ місце.

В останній день фестивалю „Україна – сад” проводилась трудова акція „День саду”. Юні садівники висадили груші на території Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.

Авторитетне журі визначило кращих конкурсантів в галузі дослідництва та відзначило нагородами за змістовність і привабливість виставкової експозиції.
Команда від Закарпатської області нагороджена грамотою за зайняте ІІ місцена виставці-презентації досягнень творчих учнівських об’єднань садівничого профілю за вагомий внесок у розвиток юннатівського садівництва та активну участь під час Всеукраїнського дитячого фестивалю „Україна – сад”. Також діти отримали грамоти та подарунки.
В рамках культурної програми юннати відвідали Київський національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка, де подивились виставу „Едіт Піаф”. Побували на майдані Незалежності, пройшлися історичними та видатними місцями Києва.


Олександра Токарєва,
методист відділу біології

та дослідно-експериментальної роботи ЗОЕНЦ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *