Відзначення Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана

1 жовтня в усьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, який проголошений Генеральною Асамблеєю ООН, а в нашій державі ще й День ветерана.

Цей день – це не тільки можливість нагадати всім про людський обов`язок бути турботливими та милосердними до шановної частини суспільства, а й день, який дозволяє висловити глибоку пошану до представників товариства, які закладали основу незалежної держави, є носіями кращих трудових традицій і духовних багатств.

З нагоди святкування Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана 1 жовтня 2020 року в Закарпатському обласному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді проведено виховну годину: „Сивина на скронях – мудрість в очах” та  майстер – класи з виготовлення подарунків близьким своїми руками. Заходи пройшли з метою виховання любові, турботливого й шанобливого ставлення до людей похилого віку.

На занятті діти дізналися що означає слово мудрість, притчі та легенди про турботу, милосердя, пройшли тест доброти та розповідали про щасливі миті свого життя, проведені зі своїми дідусем та бабусею.

Юннати виготовляли вітальні листівки, щоб вручити їх рідним, адже саме вони – є оберегами сімейного вогнища, саме вони допомагають батькам виховувати майбутнє покоління, цвіт нації. На власноруч виготовлені листівки діти писали слова вдячності за життєву мудрість та настанови, бажали міцного здоров’я, добра, радості та довголіття.

Оксана Кремінь,

завідувачка відділу організаційно-масової роботи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *