33-ій річниці аварії на ЧАЕС присвячувалась виховна бесіда в ЗОЕНЦ

Чорних дат у людства є немало,

Кожна з них – це міна під прогрес.

Найстрашніше, що усіх спіткало,

Вибух на Чорнобильській АЕС.

Кожного року  26 квітня  ми перегортаємо сторінку пам’яті Чорнобиля. В зв’язку з цим, у Закарпатському обласному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді 25 квітня 2019 року відбулася виховна бесіда, присвячена Дню пам’яті  33-й  річниці аварії на ЧАЕС.

Чотири букви – ЧАЕС – стали символом трагедії, яка доторкнулася  мільйонів людей, накрила їх крилом безжалісної радіації, перетворюючи свої жертви в безпомічних.

Метою заходу було вшанування пам’яті постраждалих від Чорнобильської катастрофи, виховання молодого покоління в дусі уваги і до трагічних сторінок  історії українського народу.

Захід проходив у виставковій залі, в якому взяли участь юннати та педагоги  екоценту.  Директор ЗОЕНЦ,  Геревич  Олександр Васильович  розповів  присутнім  про важливість пам’яті трагедії Чорнобильської катастрофи.

З мультимедійної презинтації юннати дізналися про причини  аварії та її наслідки. Переглянули документальний фільм: „Чорнобиль: минуле і сьогодні…”, в якому показано ті перші хвилини, години і дні після вибуху, коли  ліквідатори, не шкодуючи свого здоров’я і життя, гасили  пожежу, розчищали пошкоджений реактор від уламків. Центральною ідеєю фільму також став показ  життя природи і її мешканців на території Зони відчуження.

Велике лихо спіткало нашу землю. Чорнобильська аварія стала для нас уроком, за який заплачено дорогою ціною. Тож не треба повторювати помилок,  давайте берегти оточуючий світ і відповідально ставитись до нього.

Хай стане світ міцнішим у стократ,

Хай над землею небо чисте буде,

Чорнобиль – попередження, набат,

Його уроків людство не забуде.

Відділ організаційно-масової роботи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *