Відпочивальники “Арніки” ознайомились з героїчною історією Карпатської України

15 березня у Воловецькій філії ЗОЕНЦ “Арніка”, під час відпочинку дітей Міжгірського району та м. Ужгород проведено виховну годину “Карпатська Україна – героїчна сторінка нашої історії”.

Метою заходу було донести  до вихованців інформацію про героїчні подвиги захисників Карпатської України, їх готовність до самопожертви за незалежність своєї держави.

Під час виховної години учні згадали про важливий факт з історії Закарпаття. Були висвітлені події, пов’язані з проголошенням Карпатської України державотворчої та політичної діяльності Героя України, президента Карпатської України Августина Волошина та його соратників. Карпатська Україна – важливий етап у розвитку українського визвольного руху та приклад прагнення українців до розбудови власної державності, навіть, за несприятливих зовнішніх умов.

Вихователі ознайомили дітей з активістами, які здійснили неоціненний вклад у створення Карпатської України. Вихованці переглянули відео-матеріали, в яких  висвітлювались історичні події 1938-1939 років. Семикласник Даніель Паньків продекламував вірш Володимира Пішка “Во віки віків”, присвячений світлій пам’яті мешканця Воловеччини, депутата Сойму Карпатської України Івану Гризі. Також відпочивальники вшанували піснею Січових стрільців “Ой у лузі червона калина похилилася” та  хвилиною мовчання віддали шану героям Карпатської України, котрі пожертвували своїм життям задля української держави.

Минулі події закликають нас до єдності, почуття патріотизму. Вони нагадують нам про велику славу нашого народу і кличуть до нових звершень в ім`я його і процвітання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *