Відкриття Новорічно-різдвяної виставки в ЗОЕНЦ

10 грудня 2020 року в Закарпатському  обласному еколого-натуралістичному  центрі учнівської молоді відкрито ІІ (обласний) етап Всеукраїнських виставок-конкурсів „Новорічна композиція” та „Український сувенір”.

Метою конкурсу „Новорічна композиція” – є пропаганда серед молоді бережливого ставлення до природи, формування практичних умінь та навичок учнів з виготовлення святкових композицій, які відображають новорічно-різдвяну флористику та формують високий рівень еколого-естетичної культури учнів.

Метою виставки-конкурсу „Український сувенір” – виховання національного світогляду учнівської молоді через пізнання народних традицій, залучення молодого покоління до джерел і процесу творення українського народного мистецтва, що сприяє розвитку духовності та дитячої творчості.

Відрадно, що вже надійшло близько 300 новорічно-різдвяних робіт з районів та міст нашої області.

Всіх, хто бажає відчути справжню атмосферу свята, запрошуємо в наш Закарпатський обласний еколого-натуралістичний центр на новорічно-різдвяну виставку. Триватиме виставка до 20 січня 2021 року, звичайно ж, з дотриманням всіх карантинних норм.

Відділ організаційно-масової роботи ЗОЕНЦ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *