Відбулось засідання педагогічної ради ЗОЕНЦ

На педраді йшлося про завдання працівників ЗОЕНЦ із забезпечення початку нового 2018-2019 освітнього року та аналіз виконання планів роботи відділів за попередній 2017/2018 навчальний рік. Також обговорювались і були прийняті плани роботи відділів та екоцентру на новий освітній рік.

З першого питання заслухали тридцятихвилинну доповідь директора ЗОЕНЦ Олександра Геревича, який проаналізував роботу педагогічного колективу за минулий навчальний рік, а також окреслив основні завдання і перспективи роботи в наступному 2018/2019 навчальному році.

Керівники структурних підрозділів екоцентру, завідувачі відділів: інформаційно-методичної (Бокій Людмила Іванівна), організаційно-масової роботи (Яхимець Ірина Миколаївна), біології та дослідницько-експериментальної роботи (Величканич Ольга Михайлівна), екології та природоохоронної роботи (Самойлова Алла В’ячеславівна), детально проаналізували виконання річних планів відділів за попередній навчальний рік, відмітили об’єктивні причини, які стали перешкодою у виконанні окремих пунктів, а також поділилися задумками на наступний освітній рік.

Далі заступник директора ЗОЕНЦ з навчально – виховної та методичної роботи Василь Кузьма наголосив на особливостях освітнього процесу в позашкільному закладі. Доповідач зачитав проект річного Плану роботи ЗОЕНЦ на 2018/2019 навчальний рік.

На розгляд педагогічного колективу було винесено також рішення педагогічної ради щодо перспектив розвитку еколого-натуралістичного напряму позашкільної освіти, за яке проголосували одноголосно.

Також наголошено взяти до уваги всі виступи, і керівникам гуртків до 15 вересня завершити набір учнів у гуртки, сформувати банк даних про юннатів, визначити розклад занять на І-е півріччя та подати їх заступнику директора В.Ю.Кузьмі для узагальнення і складання розкладу занять творчих об’єднань. Методичному складу рекомендовано підготувати методичні матеріали керівникам гуртків для проведення першого національно-патріотичного заняття із юннатами. А педагогічному колективу систематично протягом року готувати юннатів для участі у всеукраїнських, міжнародних очно-заочних заходах, запланованих НЕНЦ, затверджених Міністерством освіти і науки України.

Крім того відділу інформаційно-методичної роботи (Бокій Л.І.) відновити Школу молодого педагога, скласти графік її роботи та подати дирекції для ознайомлення і затвердження до 1 жовтня 2018 року.

Завершилась педрада затвердженням Плану роботи Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді на 2018/2019 освітній рік, за який проголосували одноголосно.

Діяльність закладу у 2018/2019 навчальному році буде спрямовано на:

– подальшу організацію роботи профільних творчих учнівських об’єднань біологічного та природоохоронного спрямування; організацію системи заходів, спрямованих на розвиток навчально-творчої, пошуково-дослідницької та природоохоронної діяльності учнівської молоді;

– створення умов для науково-дослідницької діяльності учнів (індивідуальна, групова та масова);

– реалізацію компетентнісного підходу до розвитку, виховання та навчання вихованців через модернізацію змісту біологічної освіти і впровадження нових освітніх та інформаційних технологій на всіх етапах навчання;

– надання інформаційно-методичної допомоги педагогічним працівникам закладів позашкільної освіти, вчителям біології області;

– організацію роботи вихованців на навчально-дослідних земельних ділянках, учнівських аграрних об’єднаннях області, екологічних стежках;

– участь вихованців у еколого-натуралістичних масових заходах біологічного та природоохоронного спрямування;

– вдосконалення форм і методів надання додаткової біологічної освіти;

– розробка та впровадження інноваційних форм і методів гуманістичного навчання та виховання учнівської молоді.

Закінчуючи педраду, як і вимагають керівні документи, заступником директора з адміністративно-господарської частини Олександром Шумеляком та інженером з охорони праці Віталієм Шульженко з усіма працівниками був проведений щорічний інструктаж з техніки безпеки, збереження життя та здоров’я учасників освітнього процесу.

Ольга ВЕЛИЧКАНИЧ,

завідувач відділу біології та дослідно-експериментальної роботи ЗОЕНЦ, секретар педагогічної ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *