Веселе свято дитинства пройшло у ЗОЕНЦ

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей на сонячному подвір’ї Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді зібралась велика юннатівська родина. Традиційно захід розпочався гімном України. Хвилиною мовчання присутні з шаною і вдячністю помʼянули загиблих за свободу, суверенітет, незалежність нашої Батьківщини. Зі щирими словами привітання до присутніх звернувся директор закладу Олександр Геревич, побажав дітям, їх сімʼям здоров’я, миру, а також всім вихованцям вдалих, веселих канікул і обовʼязково продовження навчання в нашому закладі, подальших успіхів у дослідництві,  у змістовній природоохоронній роботі, перемог в еколого-натуралістичних конкурсах.

Щороку і дорослі, і малі з нетерпінням очікують першого дня літа, а цьогоріч ми всі разом очікуємо і мріємо про перший день без війни. Так присутні заходу висловлювали вдячність нашим захисникам, які зараз боронять суверенітет і незалежність нашої держави  та вшанували хвилиною мовчання загиблих героїв війни.

Продовжуючи, ведуча заходу, Оксана Кремінь, разом з Даринкою із Харкова, продемонстрували офіційний символ свята – прапор на зеленому полотні, який символізує зростання та гармонію,  тут схематично зображено земну кулю і 5 різнокольорових людських фігурок. Ці людські фігурки символізують різноманітність і терпимість, а знак Землі, розміщений в центрі, ‒ це символ нашого загального дому.

Після офіційної частини заходу, його учасники помандрували у країну див та розваг! Педагоги-модератори підготували  різноманітні зупинки, де дітки могли перевірити свої знання з екології, біології, проводити хімічні досліди, малювати та спілкуватися з тваринками.

Під теплим літнім сонечком дітлахи з радістю грали у пізнавальні екологічні  ігри, а саме: „Відгадай, якої рослини цей плід”, „Посмакуй та відгадай”, „Жива і нежива природа” , „Людина і довкілля”, а також відповідали на запитання кросворду на тему „Здоров’я”.

 На зупинці „Кольоровий світ навколо нас” вихованці проводили цікаві досліди з водою. Патріотичний плакат виготовили на зупинці „Діти за мир в Україні”. Цікавим завданням виявилось створення екокартини із природних матеріалів.

Юні природолюби із зацікавленістю та  напрочуд активною завзятістю виконували завдання на згаданих станціях.

Завершився захід патріотичним флешмобом „Мир дітям України!”

Приємною несподіванкою для дітей стали солодкі гостинці, якими вони ласували із задоволенням.

 Пізнавальні ігри, конкурси та забави на свіжому повітрі у своєму улюбленому закладі принесли дітям справжнє задоволення і, сподіваємось, залишаться в їх пам’яті надовго.

Оксана КРЕМІНЬ,

завідувачка відділу організаційно-масової роботи ЗОЕНЦ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *