Вересневе засідання педагогічної ради нового 2022/2023 навчального року пройшло у ЗОЕНЦ

У Закарпатському екоцентрі проведено чергове засідання педагогічної ради. Його головним питанням було підбиття підсумків минулого і організований початок 2022/2023 навчального року. Засідання пройшло у змішаному форматі.  У ньому взяло участь 14 педагогів.

На порядок денний винесено наступні питання:

  1. Завдання працівників ЗОЕНЦ із забезпечення початку нового 2022/2023 навчального року (Геревич О.В., директор);
  2. Аналіз виконання плану роботи відділів за 2021/2022 навчальний рік (Величканич О. М., Стрічко О. П., Кремінь О. І., Бокій Л. І.);
  3. Обговорення та прийняття плану роботи на 2022/2023 навчальний рік.

Директор Олександр Геревич у вступному слові привітав педагогів із початком нового навчального року і зазначив, що не дивлячись на труднощі, пов’язані із пандемією, широкомасштабною збройною агресією росії проти України та примусовим переведенням установи на базу Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості, успішно завершено 2021/2022 навчальний рік, і колектив докладає всіх зусиль для належної організації роботи в новому навчальному році. У своєму виступі директор звернув увагу на важливість дотримання усіх вимог безпеки при проведенні гурткових занять і відповідальності педагогів за життя і здоров’я вихованців.

Керівники структурних підрозділів, а саме: завідувачки відділів Величканич О. М., Кремінь О. І., Бокій Л. І., методистка Стрічко О. П. – проаналізували виконання планів роботи відділів протягом 2021/2022 навчального року, участь вихованців у масово-виховних заходах, міжнародних та всеукраїнських конкурсах та акціях, залучення до занять дітей-переселенців, методичну роботу педагогів, висвітлення роботи закладу у ЗМІ.  

Як зазначили доповідачі, заплановані заходи були максимально виконані, незважаючи на непрості умови, про які згадував у своєму виступі директор.

Кузьма В. Ю.,  заступник директора, ознайомив присутніх із проєктом плану роботи ЗОЕНЦ на 2022/2023 навчальний рік.

Одноголосно  прийняті такі рішення:

1. Взяти до уваги виступ Геревича О. В., директора ЗОЕНЦ; інформації Кузьми В. Ю., заступника директора з навчально-виховної і методичної роботи; Величканич О. М., завідувачки відділу біології та дослідницько-експериментальної роботи; Стрічко О. П., методистки відділу екології та природоохоронної роботи; Кремінь О. І., завідувачки відділу організаційно-масової робот; Бокій Л.І., завідувачки відділу інформаційно-методичної роботи.

2. Керівникам гуртків систематично на початку кожного заняття проводити інструктаж із вихованцями щодо поведінки у разі повітряної тривоги.

3. З метою своєчасного початку навчального року керівникам гуртків завершити набір учнів у гуртки до 14 вересня 2022 року.

4. Відділу організаційно-масової роботи (Кремінь О. І.) розробити низку виховних заходів національно-патріотичного виховання, пов’язаних із широкомасштабною збройною агресією росії проти України.

5. Прийняти та надіслати лист-звернення до керівництва Державного біотехнологічного університету щодо проведення гурткових занять педагогами на базі ЗОЕНЦ (м. Ужгород, вул. Загорська, 126).

6. Вжити заходів, в тому числі через звернення до правоохоронних структур, щодо повернення закладу за адресою м. Ужгород, вул. Загорська, 126.

7. Керівникам гуртків більш активно залучати вихованців до участі у конкурсах, акціях, масово-виховних заходах національно-патріотичного, еколого-агробіологічного, природоохоронного  спрямування, присвячених загальнодержавним святам, подіям та датам „зеленого” календаря.

8. Керівникам гуртків залучати до гурткових занять та масово-виховних заходів дітей вимушено переселених осіб.

9. Завідувачкам відділів Кремінь О. І., Бокій Л .І., Величканич О .М., методистці  Стрічко О. П. до 1 жовтня розробити пропозиції щодо співпраці ЗОЕНЦ з відділами освіти ОТГ в напрямі сприяння їм в організації еколого-натуралістичного напряму діяльності,  створенні в закладах освіти дитячих творчих об’єднань (гуртків, клубів, секцій),  участі їх в обласних етапах міжнародних, всеукраїнських заходів, дослідницькій і практичній природоохоронній діяльності.

10. Погодити план роботи закладу на 2022/2023 освітній рік та схвалити програму розвитку ЗОЕНЦ до 2025 року.

Ольга Величканич,

завідувачка відділу біології та дослідницько-експериментальної роботи ЗОЕНЦ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *