В ЗОЕНЦ відбулися загальні збори працівників закладу та членів профспілки

12 червня 2019 року в актовій залі ЗОЕНЦ відбулись загальні збори працівників ЗОЕНЦ, філії „Арніка” та членів профспілки. Вів збори Василь Кузьма, заступник директора з навчально-виховної та методичної роботи.

На порядку денному розглядались такі питання:

  1. Звіт директора ЗОЕНЦ Олександра Геревича про роботу за 2018/2019 освітній рік.
  2. Звіт голови профспілки Мирослави Копчі щодо виконання умов колективного договору у 2018-2019 р.
  3. Прийняття колективного договору на 2019-2023 роки.

Представником від департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА на зборах була  М. С. Ремета.

Засідання розпочалося з доповіді директора ЗОЕНЦ О. В. Геревича, який прозвітував про роботу в 2018/2019 освітньому році, надав коротку характеристику відділам: інформаційно-методичної роботи, організаційно-масової роботи, біології та дослідницько-експериментальної роботи, екології та природоохоронної роботи. Окремо відмітив про роботу табору „Арніка”, у якому проводяться відпочинкові зміни. Директор еко-центру прозвітував і про контроль і керівництво закладом, про використання коштів у звітньому періоді, проінформував про поточні ремонти в ЗОЕНЦ та Воловецькій філії „Арніка”.  Прозвітував також про  виконання колективного договору з боку адміністрації.

Звіт директора ЗОЕНЦ О. В. Геревича на загальних зборах 12.06.2019.1

Маріанна Ремета зауважила, що департамент освіти і науки ОДА сприяє створенню належних умов праці для працівників та своєчасно здійснює усі виплати. Як представник департаменту наголосила на необхідності належного реагування та виконанні Наказу № 158 Департаменту освіти і науки ОДА про моніторинг участі обласних закладів позашкільної освіти у всеукраїнських організаційно-масових заходах з вихованцями та семінар-практикумах для педагогічних працівників за підсумками роботи у 2019 році.  Відзначила хорошу роботу сайту ЗОЕНЦ, інформаційну наповненість сайту та своєчасне інформування щодо проведених заходів.

Наступним питанням стало обговорення та прийняття нової редакції Колективного договору. Голова профспілки Мирослава Копча проаналізувала умови колективного договору з позиції профспілкової організації. Вона зачитала колективний договір на 2019-2023 роки у новій редакції. Присутні розглянули проект договору за наступними розділами: 1. Загальні положення; 2. Трудові відносини; 3. Забезпечення зайнятості працівників; 4. Робочий час; 5. Час відпочинку; 6. Оплата праці; 7. Соціально-трудові пільги, гарантії, компенсації; 8. Охорона здоров’я; 9. Гарантії діяльності профспілкової організації; 10. Контроль і відповідальність. Додатки № 2,4 залишили без змін. Переглянули Додаток №3 „План заходів з охорони праці”.

Всі присутні, обговоривши документ, висловили пропозиції та одноголосно ухвалили нову редакцію колективного договору на 2019-2023 роки із внесеними доповненнями.

Далі в ЗОЕНЦ відбулося засідання педагогічної ради. Заступник директора з навчально-виховної та методичної роботи В. Ю. Кузьма виступив з доповіддю про підсумки роботи учнівських об’єднань за друге півріччя 2018/2019 освітнього року, у якій охарактеризував їхню роботу. Потім слово передав Оксані Кремінь, завідувачу відділу організаційно-масової роботи, яка інформувала про організацію та проведення масово-виховних заходів протягом ІІ півріччя та план їх проведення у період літніх канікул, а також внесла пропозиції до роботи: методисту відділу організаційно-масової роботи систематично розробляти методичні рекомендації щодо проведення різних заходів; керівникам гуртків активніше залучати вихованців до участі у масово-виховних заходах, що проводяться в ЗОЕНЦ.

Гадаємо у цей день, такий насичений аналізом педагогічної та громадської, профспілкової діяльності колективу ЗОЕНЦ, кожен задумається над своїми упущеннями, і в новому 2019-2020 освітньому році працюватиме більш плідно і ефективно.

Олена Стельмах,

 методист відділу інформаційно-методичної роботи ЗОЕНЦ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *