В ЗОЕНЦ пройшов тиждень педагогічної майстерності

Тиждень розпочався 10 березня з виставки творчих досягнень під назвою „Педагогічний вернісаж – 2020”. Презентувала виставку завідувачка відділу інформаційно-методичної роботи Л. І. Бокій. Виставка діятиме до 19 березня. На ній  педагоги ЗОЕНЦ представили власні портфоліо та калейдоскоп методичних розробок, масово-виховних заходів, всебічну діяльність своїх  гуртків, що ілюструють справжнє розмаїття педагогічної творчості з презентаціями,  постерами, дослідницькими роботами,  тематичними папками з дидактичними, ілюстративними матеріалами, а також видавничою та відеопродукцією. Виставка показує, що творчість – невід’ємна частина у практиці педагога – позашкільника.

 В рамках тижня проведено засідання методичного дня. Про використання сучасних освітніх технологій  у процесі засвоєння юннатами знань з інформатики доповіла керівниця гуртків І. С. Катрич. Доповідачка зупинилась на видах цікавих завдань, які використовує під час занять з юннатами, а також дала можливість скласти кросворди та ребуси педагогам безпосередньо на методичному дні, щоб показати наочно методику викладання. Після презентації заступник директора з освітнього процесу  Василь Кузьма  належно оцінив напрацювання педагога і рекомендував більше використовувати комп`ютерні технології колегам у своїй педагогічній діяльності. Так  вихованці краще засвоюватимуть природничі знання.

Методистка відділу екології та природоохоронної роботи Оксана Стрічко оглянула методичну літературу і дала рекомендації щодо використання друкованих матеріалів у практиці педагогів.

Наповнення сайту проаналізувала завідувачка відділу інформаційно-методичної роботи Людмила  Бокій.

Опісля відбулося  планове засідання атестаційної  комісії,  де заслухались творчі звіти педагогів, які атестувалися. А це – керівники гуртків ЗОЕНЦ:

Л. І. Бокій, М. М. Павко, В. С. Фляшко, С. М. Туряниця, К. В. Петрінко,

О. І. Кришеник, М. І. Вайдич; вихователі Воловецької філії „Арніка”:

В. І. Гаринець, Г. М. Курах, М. Ю. Величко.

У своїй роботі педагоги керуються наступними принципами: заохочення вихованців до активної діяльності, співробітництво, налагоджування особистісного контакту з кожною дитиною, свобода вибору діяльності, розвиток природних здібностей дитини та  цікавості до життя і бажання визначити своє місце у ньому.

Під час проведення тематичних занять відповідно до навчальних програм керівники гуртків використовують наступні форми роботи: конкурси, змагання, інтелектуальні ігри, проекти, виховні заходи, екскурсії та віртуальні подорожі. 

         Підсумовуючи прослухане, члени атестаційної комісії відмітили належну професійну підготовку педагогічних працівників, які атестуються. Олександр Геревич  подякував педагогам за копітку працю, що проводилася протягом атестаційного періоду і  висвітлювалась у творчих звітах. Тому комісією  одноголосно прийнято рішення позитивно атестувати заявлених педагогів.

         Заслуговує на увагу і взаємовідвідування педагогами гуртків, після яких вони аналізують роботу колег і вносять пропозиції щодо її покращення.

Отже тиждень педагогічної майстерності, що проходить в ЗОЕНЦ,знову дав можливість кожному педагогу розповісти про особистий практичний досвід, показати результативність своєї роботи, і, водночас, ознайомитися із творчими досягненнями своїх колег.

Людмила БОКІЙ,

завідувачка відділу інформаційно-методичної роботи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *