В ЗОЕНЦ пройшов обласний етап ХІІІ Міжнародного конкурсу „Метелики – німий шедевр природи”

В Закарпатському еколого – натуралістичному центрі учнівської молоді пройшов обласний заочний етап ХІІІ Міжнародного конкурсу еколого   валеологічної спрямованості на тему „Метелики –  німий шедевр природи”. Його мета – розвиток екологічного мислення.  Зокрема: дізнатися про будову та життєдіяльність однієї з найчисленніших груп – комах, привернути увагу на величезну їх роль, насамперед, метеликів, розвивати навички логічного та творчого мислення, вдосконалювати вміння висловлюватись на задану тему в різних формах творчого самовираження, підтримувати всебічний талант дітей, виховувати у школярів віру у власні здібності, заохочувати учнів до здорового суперництва та підвищувати активність шкіл у навчальному процесі.

         На обласний етап конкурсу представлено понад 150 робіт із 4 районів та 5 закладів позашкільної освіти. Серед них Воловецький районний центр позашкільної роботи і дитячої творчості, Тячівський районний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді та Палац дитячої і юнацької творчості „Падіюн”, ЗОЕНЦ,  Хустський еколого-туристичний центр учнівської молоді. Активну участь взяли школярі із Свалявського, Ужгородського та Великоберезнянського районів.

 Конкурсні роботи  представлені номінаціями: вірш або пісня  „ Якби не було метеликів, то поети  їх вигадали би”; ручні вироби (прикраси або аксесуари-кулон, сережки, браслет, окуляри) „Одягнена метеликом”; ручні вироби з тканини „Екологічна сумка з мотивом метелика ”; вітраж „Хай метелик  на хвилинку сяде на віконці”; ручні вироби, техніка довільна „Танок метелика над весняною  лукою”; художня праця „Симетрія та романтизм у метелику зачаровані ”; фотографія „Метелик – ефемерна краса”; мультфільм зі звуковим супроводженням „ Один день із життя метелика ”.  

        Всі роботи напрочуд гарні і передавали ніжність дитячої душі та бажання творити й любити все живе навколо. Дітей метелики приваблюють своєю красою та здатністю літати. Конкурс показав, що діти люблять  милуватися цими комахами в природі, і, фантазуючи, творять шедеври.

Журі відібрало кращі роботи відповідно до номінацій, які надіслали в Київ на  Національний етап конкурсу, що проходитиме в НЕНЦ.

                       Відділ екології та природоохоронної роботи ЗОЕНЦ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *