В ЗОЕНЦ пройшли збори трудового колективу

Напередодні Нового року, а саме 29 грудня 2018 року, відбулись загальні збори працівників ЗОЕНЦ та філії „Арніка”. Вів збори Василь Кузьма, заступник директора з навчально-методичної роботи.

На порядку денному розглядались такі питання:

1. Підписання колективного договору із новим складом профспілкового комітету ЗОЕНЦ. (О. Геревич)

2. Ознайомлення трудового колективу із Правилами внутрішнього трудового розпорядку.на 2019 рік (О. Геревич)

3. Ознайомлення із графіками відпусток на 2019 рік. (О. Геревич)

4. Проведення планового інструктажу з охорони праці і пожежної безпеки. (О. Шумеляк, В. Шульженко)

З першого питання виступив директор закладу Олександр Геревич. Він ознайомив присутніх із колективним договором, що діяв протягом 2014-2018 років. Зауважив, що у 2019 році потрібно укласти новий колективний договір терміном дії 2019-2023 роки. Відмітив, що істотних змін у колективний договір вносити не планується. Але, якщо є слушні зауваження чи пропозиції, вони будуть обов’язково враховані при складанні нового договору.

Також О. Геревич зачитав Правила внутрішнього трудового розпорядку працівників та дав кожному на підпис, наголосивши на їх виконанні.

Продовжуючи свій виступ, директор ознайомив працівників із графіками відпусток. Зазначив, що при складанні графіків враховуються інтереси працівників, але виробнича необхідність – перш за все. Тому графік відпусток (зокрема педагогічних працівників) складався, виходячи з того, щоб у літній період в закладі обов’язково був хтось із методичного складу (завідувач відділу або методист).

Підсумовуючи збори, виступив О. В. Шумеляк., заступник директора з АГЧ, який провів плановий інструктаж з охорони праці і пожежної безпеки. Особливу увагу звернув на правила користування засобами пожежогасіння, обережного поводження із петардами, електричними гірляндами, підозрілими предметами, правилами поведінки у місцях масового скупчення людей тощо.

Також наголосив на дотриманні правил з охорони праці на робочому місці, залежно від специфіки роботи.

Продовжуючи, інженер з охорони праці, В.В. Шульженко, нагадав присутнім про правила поводження з електричними приладами та дій у випадках їх несправності. Зауважив, що після завершення робочого дня необхідно обов’язково вимикати усі електричні прилади, а про їхні неполадки повідомляти заступнику директора з АГЧ або інженеру з охорони праці.

Виступаючий також звернув увагу на правила поводження на дорогах для учнів, а також попередження травматизму у зимовий період (небезпека від бурульок, правила поводження поблизу водойм).

Зважаючи, що у філії „Арніка” 25 грудня завершився період проведення відпочинкових змін, директор підбив підсумки роботи цього колективу за рік, подякував їм за успішну роботу і вручив грамоти ЗОЕНЦ за сумлінну працю.

Ольга ВЕЛИЧКАНИЧ,

секретар зборів,
завідувач відділу біології та 
дослідно-експериментальної роботи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *