В ЗОЕНЦ пройшли виховні бесіди до Дня спротиву окупації Криму

З метою  вшанування мужності і героїзму громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території – Автономній Республіці Крим та місті Севастополі, у відстоюванні територіальної цілісності України, з нагоди відзначення річниці від проведення 26 лютого 2014 року в місті Сімферополі мітингу на підтримку територіальної цілісності України за участю кримських татар, українців та представників інших національностей з 22 по 26 лютого педагогами ЗОЕНЦ проведено ряд тематичних виховних бесід на тему „Крим 2014. Подвиг кримчан”.

Також методисткою відділу організаційно-масової роботи  Мирославою Вайдич розроблено методичну рекомендацію „Крим – це Україна”.

Методичні рекомендації. підготувала методистка М. І. ВАЙДИЧ

У ході заходів вихованці переглянули документальний фільм „Ціна анексії – життя” та документальні матеріали „Хронологія спротиву”, з яких юннати дізналися, як змінилось життя українців, що мешкають на півострові, про перших політв’язнів і початок репресій проти кримських татар, про економічні умови і будні, в яких опинилися кримчани і про те, як воно лишатися українцем в Криму.

По закінченню перегляду відеофільмів юннати активно ділились враженнями  про згадані події та  злочин, який зробила Росія.  Зробили висновок, що кожен регіон нашої країни неповторний, усвідомили взаємозв’язок між індивідуальною свободою, правами людини та її патріотичною відповідальністю.

  Відділ організаційно-масової роботи ЗОЕНЦ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *