„В єдності – сила народу!” Під таким гаслом в ЗОЕНЦ проведено тематичні заходи до Дня Соборності України

Нехай ніхто не половинить,

Твоїх земель не розтинає,

Бо ти єдина Україно,

Бо ти на всіх у нас одна!

Одна від заходу й до Сходу

Володарка земель і вод –

Ніхто не ділить хай народу,

Бо не поділиться народ.

(Д. Чередниченко)

День Соборності – свято України, що відзначається щороку 22 січня в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 року.

З нагоди державного свята Дня Соборності України та з метою виховання в юннатів почуття патріотизму й гордості за свою державу в Закарпатському обласному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді проведені тематичні виховні заходи.

Так з 19-20 січня проведено години спілкування національно-патріотичного спрямування за темами: „На шляху до Соборності України”, „В єдності – сила народу!” також гуртківці розв’язували кросворд „Соборність” та відповідали на питання вікторини „Як я знаю Україну”.

Керівники гуртків, які працюють на базі дошкільних навчальних закладів міста Ужгород, розповідали малятам про історію виникнення свята, продемонстрували українські державні символи, розфарбовували патріотичні розмальовки та виготовили паперові жовто – блакитні дитячі долоньки.

Вихованці гуртка „Юні флористи” під керівництвом Олі Марчишинець при Білківському ліцеї провели майстер клас з виготовлення патріотичних ангеликів та паперових українських сорочок.

Ганна Косик, керівниця гуртка с. Приборжавське підійшла до проведення заходів креативно і творчо. Разом зі своїми вихованцями виготовили відеоролик до Дня Соборності України в якому декламували вірші та висвітлювали події того часу.

Проведені заходи показують юним поколінням розуміння того, що сила нашої держави – в єдності українських земель. Соборність України – основа державності!

Ми твердо віримо, що територіальна цілісність України, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців, навіки залишатиметься непорушною.

 Оксана Кремінь,

завідувачка відділу організаційно-масової роботи ЗОЕНЦ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *