У ЗОЕНЦ юннати виготовляли чарівні чобітки для святого Миколая, даючи життя старим речам

Наближається День святого Миколая – одне з найулюбленіших дитячих свят, коли малеча чекає солодощів, подарунків і чудес. Адже дива трапляються, коли у них віриш.

Напередодні свята діти пишуть листи до святого Миколая зі своїми побажаннями,  моляться до святого Чудотворця, просячи передусім здоров’я собі, батькам та миру нашій ненці Україні.

В чарівну ніч Миколай дарує дітям подарунки, які кладе малечі в чобітки. А чарівні чобітки створені своїми руками, приносять ще більше задоволення.

Так для гуртківців екоцентру проведено майстер клас з виготовлення чудових паперових сувенірів, а саме чарівних чобітків до головного християнського свята.

  Оксана Кремінь, завідувачка відділу організаційно-масової роботи ЗОЕНЦ, показала, як за допомогою звичайного паперу можна створити маленькі шедеври. І діти поринули в творчість. А потім із захопленням демонстрували створені власними руками вироби. Приємною несподіванкою для учасників заходу були солодощі, які дітки відразу заховали в свій виріб.

Важливо, що для виготовлення чарівних рукотворів  застосовували макулатуру та попередньо використаний кольоровий папір. Тобто „дали нове життя старим речам” з метою збереження довкілля.

Оксана Іванівна звертала увагу дітей, щоб вони  замислилися над тим, як можна зменшити свій екологічний слід та спробувати перетворити відходи у творчий процес. Якщо  кожен замислиться над  власною  відповідальністю за екологічну ситуацію в країні, то забруднення природи зменшиться бодай на трішки.

Магічна творча атмосфера та незабутні емоції під час майстер класу якнайкраще сприяли створенню чудових прикрас.

Захід не пройшов даремно, учасники поглибили свої знання з екології, замислились про особисту відповідальність за охорону довкілля та долучились до збереження українських традицій. Створені вироби учасники забрали із собою. Чобіток для подарунків обов’язково надасть святкового настрою рідній оселі.

 Оксана Кремінь,

завідувачка відділу організаційно-масової роботи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *