У ЗОЕНЦ весело й цікаво стартував новий навчальний рік

16 вересня 2021 року в Закарпатському обласному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді –  урочистий день. Юннати та педагоги зібралися у рідному екоцентрі  на традиційне свято – День відкритих дверей, День юного натураліста, а також долучились до Всесвітньої акції „Голуб Миру”.

Відкрив свято директор ЗОЕНЦ Олександр Геревич, який привітав гостей, колег, учнів, їх батьків з початком нового навчального року, побажав юннатам плідної праці, творчого натхнення, здобутків у дослідництві, практичній природоохоронній роботі та екологічному навчанні.

Радість традиційного свята розділили почесні гості: доцент кафедри лісівництва географічного факультету – Мигаль Андрій, завідувачка відділу природи Закарпатського краєзнавчого музею – Джахман Руслана, завідувач сектору природи Закарпатського краєзнавчого музею та співробітник громадської організації „Міжрелігійний і громадський природоохоронний форум східної Європи”  – Біланич Михайло.

Ведуча заходу відмітила, що приємно бачити юннатів, які уже не один рік приходять в екоцентр, щоб зайнятися справою, яка їм до душі. І не менш приємно зустрічати нових вихованців.

Тож, сьогодні ті дітки, які вперше завітали в ЗОЕНЦ,  пройшли посвяту в юннати, давши обіцянку любити, берегти та примножувати природні багатства. Юні природолюби отримали документ „пам’ятку юнната”,який підтверджує, що вони є справжніми охоронцями природи.

Традиційно учасники заходу приєдналися до акції „Голуб миру”, випустивши в мирне і безкрайнє небо живих голубів. Цим самим закликали всіх: „Вчіться робити добро  на землі. Живіть у мирі та злагоді!”.

Після урочистостей діти мали можливість відвідати пізнавальні й веселі майданчики, зокрема:

  • виставку „Щедрість рідної землі”;
  • патріотичну зупинку „Знай, люби свою країну”;
  • екологічну вікторину „Знавці природи”;
  • „Цікаві досліди з водою”;
  • екологічні  ігри: „Захоплючий світ рослин”, „Таємниці лісу”;
  • веселий, ігровий, екологічний майданчик під назвою „У ведмедя у бору”.

На завершення заходу на його учасників чекали солодкі гостинці та святкова дискотека.

Велика вдячність всім, хто завітав на юннатівське свято.

Ми чекаємо вас і ваших друзів, в нашому екоцентрі, двері якого завжди відкриті!

Відділ організаційно-масової роботи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *