У ЗОЕНЦ проведено тематичні заходи з нагоди відзначення важливого дня для України – Дня Гідності та Свободи

Це свято відзначається щороку 21 листопада з нагоди двох революцій:

Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року). Цей день – нагадування суспільству про волелюбність і мужність нашого народу, прагнення до демократії, вшанування національних інтересів держави і права людини.

День Гідності та Свободи досить міцно укоренився, бо його відзначення – це не була ініціатива „згори”. Він виник на запит суспільства. І саме в цей день люди вважають за честь і обов’язок вшанувати пам’ять учасників Майдану, загиблих на Майдані Героїв Небесної Сотні, воїнів які загинули в АТО захищаючи нашу державу в тому числі й військових ЗСУ, які загинули  внаслідок повномасштабної збройної агресії росії проти України.

Тому вихованці разом з педагогами Закарпатського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді протягом тижня проводили тематичні заходи з нагоди відзначення важливого дня для України.

На гурткових заняттях юннати дізнались про історію Дня Гідності та Свободи, про  події, які розгорталися на Майдані в 2004 і 2013 роках.

Керівниками гуртків ЗОЕНЦ (Андрусь Г., Катрич І., Курак Ю., Казаріною Е.,) проведено виховні години та бесіди на тему: „Герої нашого часу”, „Ми – нація, що пам’ятаєм”, „Революція Гідності. Як це було…”. Юннати виготовляли патріотичні плакати, а найменші вихованці-дошкільнята малювали малюнки.

На гуртковому занятті „Юних флористів” при Білківському ЗЗСО І-ІІІ ступенів, його керівниця Оля Марчишинець провела майстер-клас з виготовлення патріотичних браслетів.

З турботою про наших воїнів сьогодення, вихованці гуртка „Природа рідного краю” під керівництвом Ганни Андрусь зібрали пакетики цілющого чаю для захисників та захисниць України з лікуючих, екологічно чистих, лікарських трав Закарпаття.

Вихованці Г. М. Андрусь зібрали пакетики цілющого чаю для Захисниць і Захисників ЗСУ

Цікаве патріотичне заняття з своїми вихованцями при Приборжавському ліцеї провела керівниця гуртка Ганна Косик на тему „Ми гідні та вільні, бо живемо в Україні”. Заняття проходило у вигляді гри-квесту. Юннати складали слова ГІДНІСТЬ, СВОБОДА, ПАТРІОТ. З розповіді Ганни Дмитрівни, дітки дізналися, що не тільки люди можуть бути патріотами, а навіть і тварини. Героєм-тваринкою нашого часу є пес Патрон, який допомагає нашим бійцям, боронити нашу землю від загарбників. Вихованці залюбки переглянули відео про Патрона. Після чого юннати заповняли Анкету-Патріот, давши відповіді на поставлені питання.

В кінці заняття виготовили стінгазету гідності під назвою „Пишаємось, що ми – українці!”.

Відзначаючи День Гідності та Свободи, ми сповнені гордістю за нашу державу та українців, які понад усе цінують свободу і гідність та продовжують боронити незалежність України від зовнішньої агресії ще й сьогодні.

Слава Україні! Героям слава!

Відділ організаційно-масової роботи ЗОЕНЦ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *